Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

СК «Каховка» поступається «Таврії» в боротьбі за Суперкубок області та в Чемпіонаті України

29.07.2020

Двічі протягом останнього тижня виходили один проти одного на футбольне поле команди «Таврія» (Новотроїцьке) та СК «Каховка».
22 липня 2020 року на стадіоні «Мар’янівський» с. Мар’янівки Каховського району - домашній арені «Таврії» - за звання володаря Суперкубку Херсонської області змагалися чемпіон області 2019 року ФК «Таврія» (новотроїцьке) та фіналіст Кубку області 2019 року Спортивний клуб «Каховка». Звітний поєдинок проходив в цілому за ігрової переваги «Таврії», яка зуміли у підсумку здобути перемогу 4:2 та завоювати Суперкубок Херсонської області 2020.
ФК «Таврія» - СК «Каховка» - 4:2 (2:1)
Головний арбітр: Бакулін В. (Н.Каховка). Голи: Бєлоконь (9), Соколан (28), Окатий (пен. +68, -87 нереал.пен), Золотухін (78) - Оньєамобі (41), Горбачев (73)
«Таврія»: Завгородній Д., Яковенко Д., Афендулов В., Захарченко В., Чмеленко П., Бєлоконь Є., Кривич М., Золотухін В., Окатий В., Соколан Є. Макарченко А. Запасні: Муравйов О., Вакулінський В., Жавко В., Логвиненко М., Ляницький Є., Роїк Є., Довбиш С. Головний тренер - Олександр Клишня
СК «Каховка»: Огаї Т., Маміч Д., Стеценко М., Горбачов В., Деменчук М., Ратушний Д., Остапенко Б., Комягін Ю., Гайдаєнко С., Жиганов Д., Оньєамобі К.  Запасні: Воронцов В., Щербина Л., Кисельов М., Тимофіїв І., Бойко Є., Кузнєцов Д. Головний тренер - Дмитро Кузнєцов.
Повністю цей матч можна подивитися за посиланням:

Зовсім з іншим настроєм каховські футболісти прибули на матч з «Таврією» в рамках 16 туру Чемпіонату України серед аматорів сезону 2020/2021, який відбувся 25 липня 2020 року на тому ж стадіоні «Мар’янівський». Дербі Херсонщини на всеукраїнському рівні вдалося на славу.
Господарі повели в рахунку вже в дебюті. Окатий по дузі направив м’яча з правого флангу на дальню стійку, де Макарченко скористався неузгодженістю в діях воротаря та захисників каховчан й забив головою - 1:0. Другий гол новотройчане забивають на 25-й хвилині - Євгеній Роїк ударом головою спіймав воротаря на протиході - 2:0.
Каховка завелася й досить швидко скоротила відставання знову до мінімуму. Гайдаєнко розрізним пасом пустив через лівий фланг Комягіна той відпасував на нігерійського легіонера Онйємаобі, чий простріл на дальній стійці замкнув Іван Тимофіїв - 2:1. Гра проходить на зустрічних курсах, суперники створюють небезпечні моменти. Вже перед самою перервою швидку атаку господарів завершив точним ударом в дотик Макарченко - 3:1. І все ж останнє слово у першому таймі було за каховчанами. Не встигли господарі відбитися після удару Горбачова, як м’яч відлетів далеко на правий край, звідки Єгор Бойко потужним ударом не залишив шансів воротареві - 3:2.
П’ять голів за перший тайм - у другому було важко його перевершити. Голів було два, зате інтрига протрималася до останніх секунд. Подачу зі штрафного від Комягіна з правого флангу в падінні замкнув Сергій Гайдаєнко - 3:3, але вже через хвилину «Таврія» остаточно повернула собі перевагу. Після низки неточних передач Євгеній Білокінь встиг на підбирання, прицілився й ударом з відскоками від газону влучив у дальній кут метрів із 20-ти - 4:3. Гарячі останні хвилини підсумку матчу не змінили - перемога новотроїчан у дербі. На жаль, вкотре відмічаємо недостатньо кваліфікований арбітраж з боку суддівської бригади, який не відповідав класу гри гідних суперників.
ФК «Таврія» (Новотроїцьке) - СК «Каховка» - 4:3 (3:2)
25.07.2020. 18:00; с. Мар’янівка. Стадіон «Мар’янівський»; поле 4; +32С; Суддя: Звоновський Денис (Одеса); Голи: Макарченко, 3, 45, Роїк, 25, Білокінь, 74 - Тимофіїв, 28, Бойко, 45+2, Гайдаєнко, 73. Попередження: Горбачов, 42, Яковенко, 75

«Таврія»: Завгородній, Захарченко (Жавко, 56), Яковенко©, Чмеленко, Афендулов, Білокінь, Кривич (Логвиненко, 65), Золотухін, Окатий, Роїк (Вакулинський, 66), Макарченко (Ляницький, 78). Запасний: Муравйов. Головний тренер: Олександр Клишня.
«Каховка»: Огаї, Бойко, Стеценко, Маміч, Горбачов, Ратушний, Тимофіїв (Щербина, 82), Комягін©, Остапенко (Кисельов, 27), Гайдаєнко, Онйємаобі. Запасні: Воронцов, Кузнєцов. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.