UKR
Неділя 13 Червня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

6 команд учасників АТО та волонтерів взяли участь у ІІ відкритій міській сімейній Спартакіаді, присвяченій пам’яті Руслана Салівончика


28.07.2020

За ініціативи ГО «Учасники АТО «СКІФ» та при підтримці відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради 25 липня 2020 року на спортивному комбінаті «Олімпійський» відбулась ІІ відкрита міська сімейна Спартакіада, присвячена пам’яті Руслана Салівончика. Метою заходу, який відбувається другий рік поспіль, є вшанування пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України, пропаганда здорового способу життя, організація змістовного дозвілля та реабілітація учасників бойових дій засобами фізичної культури.
У цей липневий день у спартакіаді взяли участь 6 сімейних команд учасників АТО та волонтерів: «Лідер» (капітан - Резниченко Ольга), «Влада» (капітан - Дядів Юлія), «Веселка» (капітан - Грищук Людмила), «Перемога» (капітан - Ліфінцева Ірина), «Перші» (капітан - Дядів Євген) та «Ракета» (капітан - Салівончик Тетяна). Високий організаційний рівень спартакіади забезпечувала суддівська колегія на чолі з головним суддею змагань - Віктором Чухраєм.
Під час урочистої церемонії відкриття всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Руслана Салівончика та всіх каховчан, які протягом 2014-2019 років загинули в зоні АТО на Сході України.
Програма Спартакіади складалась з 9-ти видів змагань: легкоатлетична естафета, стрільба з луку, стрільба з пневматичної зброї (гвинтівки), дартс, гирьовий спорт, стрибки зі скакалкою, стрибки у довжину з місця, шашки і на завершення - перетягування канату.
За підсумками Спартакіади у загальнокомандному заліку перемогла команда «Ракета» (капітан - Салівончик Тетяна), ІІ місце виборола команда «Перші» (капітан - Дядів Євген), ІІІ місце у команди «Перемога» (капітан - Ліфінцева Ірина). Команда-переможець, команди-призери та учасники змагань були нагороджені почесним кубком, медалями, спортивним інвентарем, грамотами та солодкими подарунками від відділу у справах молоді та спорту.

Фото: