П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Семінар наставників козачат Каховської паланки УДЮТ “Січ”

11.01.2019

10 січня в приміщені Каховського міськвиконкому відбувся Семінар з питань обговорення змін до Положення та проведення в 2019 році XVІІІ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. В його роботі взяли участь: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, отаман Каховського Козачого товариства Григорій Мінський, почесний отаман Каховської паланки УДЮТ "Січ" Микола Огданець, директор Центру дитячої творчості Ольга Литвиненко та наставники дитячих козацьких куренів Каховська паланка УДЮТ "Січ". Основні питання семінару: 1) Підсумки XVІІ-х Відкритих змагань на Кубок сотника Українського козацтва С.Панаска в 2018 році та 2) Обговорення змін до Положення XVІІІ-х Відкритих змагань на Кубок сотника Українського козацтва С.Панаска в 2019 році. Станом на 10 січня 2019 року у змаганнях беруть участь п’ять дитячих козацьких організацій міста, а саме: 4 курені Каховської паланки УДЮТ "Січ" ("Мандрівник (СЗОШ № 2), наставник Тетяна Зубкова), "Скіф" (гімназія), наставник Дмитренко О.Я.), "Джура" (ЗОШ № 4) наставники Нечітовський К.В., Приймакіна Т.А.), "Козацька люлька (ЗОШ № 5) наставник Горобчук Т.О.) та Військово-патріотичний гурток "Сокіл" (ЦДТ) наставник Пашинський В.В.). Володарем Кубка С.Панаска в 2018 році вперше став ВПК "Сокіл" (ЦДТ), а всього ним володіло 8 організацій міста та району. Змагання проводяться з 2002 року. Під час семінару обговорювались і інші нагальні питання, пов’язані з розвитком дитячого козацького руху міста.