Середа 27 Березня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Присвоєння звання Мати-героїня

11.01.2019

Шанування матері - один з найсвятіших обов`язків кожної людини. Ще здавна людство і держава шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей.
І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».
Сьогодні відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2018 року № 416/2018 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання  «Мати-героїня» присвоєно 2 каховським матерям: Єфіменко Надії Сергіїівні, матері 9 дітей та Андреєвій Наталії Василівні, матері 9 дітей.
В урочистій обстановці міський голова Андрій Дяченко вручив жінкам державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня», а також подарунки - мультиварки та квіти.
Бажаємо нагородженим міцного здоров’я, гарного настрою, щастя, благополуччя та тепла.