Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Робочий візит голови Херсонської ОДА до Каховки

30.03.2021

25 березня до Каховки із робочим візитом завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації - Сергій Козир.

Мета візиту - ознайомлення зі станом реконструкції приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня Каховської міської ради» (КНП «Каховська ЦМЛ»), яка реалізується в рамках національного проєкту «Велике будівництво».

На зустрічі були присутні:

Віктор Короленко - директор департаменту здоров’я Херсонської ОДА;

Віталій Немерець - Каховський міський голова;

Галина Лобунько - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Галина Гондарева - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Олена Мазур - директор КНП «Каховська ЦМЛ».

За результатами огляду та оцінювання стану будівництва голова Херсонської обласної державної адміністрації надав рекомендації щодо подальшого виконання проєкту і його успішної реалізації.