П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Підсумки пленарного засідання 9 сесії Каховської міської ради

25.03.2021

25 березня у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх — зал засідань) відбулося пленарне засідання девʼятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

На порядок денний виносилося 83 рішення, з них: знято з розгляду на доопрацювання — 15 рішень; прийнято — 68 рішень.

Серед прийнятих рішень:

- «Про прийняття благодійної допомоги», згідно з яким у комунальну власність Каховської територіальної громади в особі Каховської міської ради прийнято безоплатно благодійну допомогу від юридичних осіб, а саме:

1) ТОВ «АТ Каргіл» в особі Каховської філії ТОВ «АТ Каргіл» – модульний скейтпарк та 30 саджанців дерев з системою крапельного зрошення;

2) ТОВ «Терра Тарса Україна» – світлова об’ємна стела з державною символікою;

- Відповідними рішеннями було також затверджено в новій редакції Положення про:

1) відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради;

2) відділ містобудування та архітектури Каховської міської ради;

3) архівний відділ Каховської міської ради;

4) міського центру соціальних служб Каховської міської ради;

- «Про затвердження списку присяжних Каховського міськрайонного суду», відповідно до якого міська рада затвердила строком на три роки список громадян у кількості 8 (вісім) осіб присяжними Каховського міськрайонного суду Херсонської області, які постійно проживають на території Каховської територіальної громади, відповідають вимогам статті 65 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» і дали згоду бути присяжними;

- «Про підсумки виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Каховки за 2020 рік», а також «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 року №115/4 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік», тощо.

Прийняті рішення буде оприлюднено не пізніше пʼяти робочих днів з дня їх затвердження на нашому офіційному сайті у розділі «Нормативні документи» за посиланням: https://cutt.ly/gk5FPxT .