UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинРятувальники попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки


07.08.2020

Рятувальники попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Надзвичайний рівень пожежної небезпеки прогнозують у більшості південних областей, в тому числі і Херсонській. Рятувальники закликають містян та гостей Каховки чітко дотримуватись правил протипожежної безпеки та утриматись від використання відкритих вогнищ.
Практично всі пожежі в екосистемах виникають через людський фактор. Покинуті необачно сірники, недопалки, випалювання сміття з порушенням правил пожежної безпеки призводять до виникнення пожежі, а потім поширенню пожеж на великих відкритих площах.

Рятувальники Каховщини провели рейди з метою роз’яснення населенню правил пожежної безпеки у екосистемах. Навели приклади масштабних пожеж в екосистемах. Усі такі випадки здебільшого трапляються через нехтування елементарними правилами поведінки з вогнем. Також профілактичні рейди разом з працівниками лісового господарства проведено у сосносому борі поблизу Каховки.
До речі, збираючись на профілактичний рейд, беремо із собою засоби порятунку та гасіння пожежі у випадку виникнення надзвичайної події під час патрулювання.
Виконання усіма нескладних правил безпеки дозволить запобігти надзвичайних подій пов’язаних з ризиком для життя, а також виникненню пожеж у екосистемах у тому числі і лісових.
Важливо! Продовжуємо доповнювати електрону карту пожежних гідрантів у нашому місті ➡️ https://goo.su/1toq Карта є наступним кроком у швидкому пошуку вододжерел, коли під час виникнення пожежі час йде на хвилини або навіть на секунди. Окрім покажчиків пожежних гідрантів ➡️ https://goo.su/1tOQ та пофарбованих кришок люків у червоний колір ➡️ https://goo.su/1TOQ А також кожен зацікавлений у власній безпеці житель міста може ознайомитись з наявністю та станом вододжерел поблизу своєї домівки або підприємства.

 

 

Фото: