Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Консультації міської та обласної влади з УІНП щодо монументу «Легендарна тачанка» тривають

05.08.2020

04 серпня відбувся скайп-зв’язок між членами каховської робочої групи по збереженню монумента «Легендарна тачанка» та памʼятника «Дівчина в шинелі», головою (Антоном Дробовичем) та представниками Українського інституту національної пам’яті, головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим. Під час онлайн зустрічі Антон Дробович підтвердив, що Українським інститутом національної пам’яті розглянуто пропозиції від громадськості щодо організації музейного простору навколо монументу, надіслані Каховською міською радою. Також він зазначив, що УІНП готує свою концепцію бачення цього простору з урахуванням деяких побажань та ідей Каховської громади, і невдовзі надішле її до Каховської міської ради.
З метою вивчення громадської думки щодо впровадження запропонованої УІНП концепції, одразу після її отримання, концепцію буде оприлюднено на офіційному сайті територіальної громади міста та в інших засобах масової інформації.