UKR
Понеділок 27 Березня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПозачергова сесія Каховської міської ради прийняла ряд важливих рішень


03.12.2020

02 грудня у великому залі засідань відбулася позачергова сесія Каховської міської ради VІІІ скликання. На розгляд сесії було внесено з пів сотні нагальних питань, левову частку яких займали «земельні» питання. Це і оренда, і надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, і передача у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.
    Обговорювали і питання місцевих податків та зборів. Так для підприємств з обслуговування житлового фонду, житлово-будівельні кооперативи, ОСББ, розмір пільги складає 100 відсотків суми податкового зобов’язання за рік. Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01.01.2021 року.
    Внесені зміни до міської програми «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки в частині проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та   конкурсу-захисту МАН. Також зміни та доповнення є до рішення міської ради від 05.12.2019 року№ 1957/89 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку  м. Каховки на 2020 рік, та прогнозні макропоказники  економічного і соціального розвитку міста до 2022 року». Прийнято Регламент Каховської міської ради VIII скликання.
    Та серед усіх прийнятих під час цього засідання рішень, одне було життєвонеобхідним у прямому сенсі цього слова. Маленькій каховчанці Аделіні потрібна медична допомога - дуже коштовна та термінова. Тож усі депутати, які були присутні на сесії, одноголосно підтримали надання одноразової матеріальної допомоги у сумі 100 тис. грн. на лікування Мотенко Аделіни, хворої на спинально-м’язову атрофію 1 типу, для придбання дороговартісного лікування.
    Усі рішення сесії та список поіменного голосування можна переглянути у розділі “Нормативні документи” за посиланням: http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2020_rik_376/

Фото: