UKR
Понеділок 06 Лютого 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКарантин «вихідного дня» скасовано, але небезпека захворіти на COVID-19 залишилась


04.12.2020

Кабінет міністрів не буде продовжувати режим карантину «вихідного» дня, який запровадили в Україні на три тижні листопада. Замість нього Україна повернулася до обмежень «помаранчевої» зони. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України у середу, 2 грудня. Прем’єр, зокрема, повідомив, що карантин «вихідного дня» дав позитивний результат. Денис Шмигаль подякував усім українцям, які дотримувалися обмежень у вихідні. Це, за словами глави Кабміну, допомогло зменшити загальну кількість хворих за тиждень і розвантажити українську медичну систему. Також він додав, що зараз в Кабміні продовжують вивчати можливі варіанти посилення карантину. При цьому самі терміни можливого локдауну Д.Шмигаль поки не називав. «Кабінет міністрів наразі напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Згідно з законом, уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх запровадження», - підкреслив прем’єр.
В той же час Каховська міська рада звертає увагу мешканців громади на те, що за повідомленням КМВ ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 01.12.2020 лише за листопад місяць по м. Каховка на коронавірусну інфекцію захворіло 202 особи (за жовтень місяць - 56 осіб). Протягом останніх днів фіксується стабільне погіршення епідеміологічної ситуації на території міста Каховка, так наприклад, за 27.11.2020 року було зареєстровано 18 захворілих, 28.11.2020 року - 9 осіб, а ось станом на 01.12.2020 захворіло 20 осіб, які мають лабораторно підтверджений діагноз коронавірусної інфекції.
Звертаємося до громадян! Наразі йде боротьба за життя та здоров’я людей. Головне завдання на сьогодні - розірвати ланцюг передачі вірусу та знизити навантаження на медичну систему. Вірус стрімко розповсюджується. Відповідально ставтесь до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
- ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
- носіть захисну маску в громадських місцях;
- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.