П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПОСМІХАЙСЯ РАЗОМ З КЛУБОМ “МОЛОДА СІМ’Я”

15.02.2016

Разом веселіше! А з клубом "Молода сім’я" та ще й напередодні Дня закоханих втричі краще! 13 лютого у актовій залі Центру дитячої творчості відбулося чергове засідання учасників клубу "Молода сім’я", під час якого лунали привітання, демонструвалися відеоролики з життя міста та цікавих молодіжних акцій, пов’язаних зі святом закоханих. Привітну та дружню атмосферу на святі створили неперевершені ведучі Владислава Базилевич (керівник клубу та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю) та Юрій Скляр (редактор Каховської відкритої ліги КВН, капітан команди "Щемилівські квартиранти"). Розпочали розважальну програму теплими привітаннями та й одразу перейшли до першого конкурсу "Що тобі подобається у твоєму сусіді". Шукали учасники і валентинки, які ведучі заховали у залі, а потім "поштою кохання" передавали їх своїм друзям у залі. В одному з конкурсів хлопці змогли відчути себе в ролі султанів та на швидкість набрати собі підданих. Але найбільше сподобалися присутнім конкурси з повітряними кульками, які пара мала розмалювати сердечками та конкурс "художників", коли команди створювали усміхнені личка за допомогою паперових сердець. На завершення заходу усіх чекав солодкий стіл від відділу у справах молоді та спорту, начальник якого Віктор Зубков стояв у витоків створення клубу "Молода сім’я".
Нагадаємо, що клуб запрошує молоді родини та молодих людей, які лише збираються створювати сім’ю приєднатися до друзів. Для цього телефонуйте: 4 33 36 Владислава Базилевич. Ми раді кожному з вас!