Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДЬ ПОСПІЛКУВАЛАСЯ ЗА “КРУГЛИМ СТОЛОМ”

15.02.2016

14 лютого в міськвиконкомі відбулось традиційне засідання молодіжного "круглого столу" (в рамках міських заходів до дня закоханих). Перед його початком міський голова Андрій Дяченко привітав присутніх зі святом закоханих , а також розповів про плани розвитку міста. Це і впровадження новітніх інформаційних платформ iGov, "Електронні петиції" та "Відкрите місто". Розпитали міського голову і про процес декомунізації, на що Андрій Дяченко зазначив, що пам’ятники М.Фрунзе та В.Блюхеру невдовзі "переберуться" до музею та запевнив, що підпише розпорядження про перейменування вулиць до 20 лютого.
Серед питань, які розглядалися на засіданні "круглого столу" було і про патріотичну акцію "З коханням до захисників Державного кордонну", а для присутніх презентували відеослайди "З коханням до захисників Державного кордонну" (доповідачі - Волкова Наталія, один з ініціаторів патріотичної акції, Кашулін Сергій, заступник начальника відділу у справах молоді та спорту). Розповіли гостям, серед яких більшість - представники громадських організацій, і про інформаційні атаки та протидію зовнішньому негативному інформаційному впливу, що є дуже важливим в умовах сучасної системи безпеки країни (доповідач - Базилевич Владислава, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю). Про створення робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки доповіла Андрющенко Влада, член міської Ради з питань молодіжної політики, практикант відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю 2015 року). Присутні залюбки поспілкувалися і з Анною Зікранець, керівником Школи іноземної мови "Альма Матер", яка наголосила на тому, що 2016 рік - рік англійської мови в Україні, розповіла багато цікавинок та, навіть, привітала присутніх англійською та німецькою мовами. Проблемного питання щодо безпритульних тварин в місті торкнувся Олександр Зайцев, виконуючий обов’язки директора КП "КТП". Він наголосив на тому, що питання безпритульних тварин має вирішуватись лише в законних межах. Презентація відеоролика "Харлем шейк по-каховськи" презентувала Марина Бєч, практикант відділу у справах молоді та спорту 2015 року. В роботі "круглого столу" окрім міського голови взяло участь три депутата міської ради (Олександр Глущенко, Лілія Дроздік, Олена Молчанова) та 9 членів міської Ради з питань молодіжної політики. Всього взяли участь 31 активіст молодіжного руху міста.