П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

22.03.2016

Минулого тижня в міськвиконкомі відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті міської ради. Під час засідання були розглянуті та обговорені наступні питання:
- про організацію роботи щодо підготовки та експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд міста у весняно-літній період 2016 року;
- про хід виконання у 2015 році Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2013-2017 роки;
- про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на 2016 рік та фінансове забезпечення міської Програми розвитку фізичної культури та спорту в 2016 році;
- про підготовку та участь спортсменів міста у головних обласних комплексних спортивних заходах року: VІІІ літніх спортивних іграх молоді Херсонщини 2016 року, V Спортивних іграх школярів Херсонської області 2016 року та обласній Спартакіаді школярів 2015-2016 навчального року;
- про підготовку до проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення м. Каховки;
- про внесення змін до складу координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті міської ради.
Також під час засідання координаційної ради за участю запрошених відповідальних працівників структурних підрозділів міської ради та представників ПАТ «КЗЕСО» були проведені попередні консультації та обговорення питання щодо можливості та умов оренди або передачі стадіону «Авангард» (який знаходиться у власністі ПАТ «КЗЕСО») для потреб громади міста, у т. ч. для організації навчально-тренувальної та змагальної діяльності вихованців відділень з видів спорту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради.