UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПРОЕКТ "ДОПОМОЖЕМО БЕЗМАМНИМ ДІТЯМ" ЗАВЕРШЕНО


23.03.2016

З ясними посмішками і в гарному настрої завершився другий, художній, етап проекту "Допоможемо безмамним дітям!" міського благодійного фонду "Лепта". Працею та щирими стараннями дівчат, учениць каховських шкіл № 1, 2, 5, вихованок художньої студії Каховського центру дитячої творчості під керівництвом свого наставника Оксани Найдьон, а також вихованців творчої групи каховській міської станції юних натуралістів під керівництвом своєї наставниці Ірини Філоненко стіни палати для безмамних дітей почали усміхатися і заіскрилися всіма кольорами веселки.
Милі мордочки, жучки і тваринки будуть обов’язково піднімати діткам настрій в хвилини смутку чи допомагати одужувати під час хвороб.
Малювання на стінах проходило дуже дружно, з любов’ю і великим бажанням допомогти. Всі учасники цієї доброї справи отримували колосальне задоволення.
Окрема велика подяка керівникам художніх студій Оксані Найдьон та Ірині Філоненко за чуйність і прекрасну підготовку молодих талантів. І, звичайно ж, всім дівчатам - учасницям акції, які не шкодуючи свого часу і сил намагалися через свою творчість подарувати хоч трохи радості хворим і знедоленим діткам.
БФ "Лепта" запрошує всіх бажаючих на урочисте відкриття палати в четвер 24 березня 2016 року об 11:00 до дитячого відділення Каховської районної лікарні.

Фото: