UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ


14.07.2015

14 липня 2015 року пройшло засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 29 питань. Усі питання прийняті (деякі зі змінами та доповненнями).
Одним з найважливіших питань стало виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року. За звітний період фактичне виконання доходної частини загального фонду міського бюджету (з урахуванням міжбюджетних трансфертів) склало 67529,7 тис.грн, що становить 104,8 % до планових показників (64413,1 тис.грн). У порівнянні з І півріччям 2014 року надходження доходів міського бюджету збільшились на 18436,2 тис.грн (37,6 %). За І півріччя 2015 року план з власних та закріплених доходів загального фонду міського бюджету виконано на 114,6 %, при плані 22402,2 тис.грн фактично отримано 25663,5 тис.грн, перевиконання складає 3261,3 тис.грн. У порівнянні з І півріччям 2014 року надходження таких доходів міського бюджету збільшились на 5395,0 тис.грн (26,6 %).
Вирішено і питання з придбанням обладнання для облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків . Це 5 комплектів, кожен з яких складається з пісочниці з грибком, двомісної гойдалки, рукоходу, металевої гірки. Невдовзі малеча центральної частини міста та ж/м Свєтлово вже зможе радіти новим майданчикам. На це з міського бюджету виділено 97 тис. грн.
Важливим питанням останнім часом стала велика кількість безпритульних тварин, які можуть становити потенційну загрозу для мешканців міста. То ж на засіданні виконкому постало питання про створення притулку для тварин, тим більш, що земля під це вже виділена. Сподіваємося, що справа нарешті зрушиться з міста, адже знайшлася громадська організація, що ладна годувати тварин у притулку, та активісти, які прагнуть звернутися до європейських фондів з надання грантів з метою залучення коштів на будівництво притулку.
На засіданні затверджено контингент учнів, розмір плати батьків за навчання та встановлення пільг щодо плати за навчання у Каховській школі мистецтв, клубних формувань (творчих об’єднань) МПК "Меліоратор" на 2015/2016 навчальний рік. Було вирішено, що пільги матимуть діти із зони АТО та діти з малозабезпечених і багатодітних родин.
Також були розглянуті наступні питання: "Про встановлення тарифів на платні соціальні послуги" (Л.А.Коняшина, директор територіального центру соціального обслуговування); "Про розміщення зовнішньої реклами" (Т.В.Кантова, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури); "Про зарахування громадян на квартирний облік за місцем проживання" (М.С.Шимолін, начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла), "Про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2015 року (О.О.Сергієнко, начальник загального відділу) та інші.