UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ТРИВАЄ ТЕХНІЧНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


13.07.2015

Минулого тижня у Каховці відбулася координаційна нарада з питань проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста. Перший заступник міського голови, голова міської інвентаризаційної комісії Павло Пуляєв доповів, що з 21 захисної споруди цивільного захисту міста проінвентаризовані 17, що становить 76%. Було зазначено, що 12 протирадіаційних укриттів, які знаходяться в комунальній власності проінвентаризовані на 100%. На даний час готуються листи до ПАТ "Укртелеком" та Укрпошти щодо знаходження порозуміння в питані інвентаризації ПРУ № 82564, що знаходиться в будівлі за адресою вул. К.Маркса, 91, в якій розташовані відділення даних установ.
Заступник директора департаменту організації заходів цивільного захисту, начальник відділу інженерно-технічних заходів та експертизи Державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергій Осипенко відзначив, що проведення технічної інвентаризації захисних споруд у місті Каховці організовано на належному рівні. Усі поставленні завдання по проведенню інвентаризації виконуються своєчасно і якісно. Технічна документація наявна в повному та оформлена належним чином. Також він зауважив, що необхідно визначити шляхи знаходження взаєморозуміння з керівниками приватних підприємств щодо проведення технічної інвентаризації ПРУ, а в разі їх відмови від проведення інвентаризації звертатись до органів прокуратури для притягнення керівників до відповідальності в межах чинного законодавства. Після проведення наради учасники відвідали кілька ПРУ.
Безперечно, провести належну інвентаризацію захисних споруд вкрай важливо, адже тільки таким чином кожний населений пункт належно контролюватиме їх наявність, фактичний стан, утримання та експлуатацію. Під час технічної інвентаризації встановлюється рівень готовності захисних споруд до використання за призначенням, водночас забороняється їх хаотична реконструкція та переобладнання.

 

 

Фото: