П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ ЗА І КВАРТАЛ 2017 РОКУ

06.04.2017

При виконавчому комітеті міської ради діє міська координаційна рада з питань розвитку Українського козацтва, до складу, якої входить 17 чоловік. 05 квітня відбулось чергове засідання міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва (взяло участь 11 чол.). Засідання провів голова міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Федченко, який підвів підсумки роботи міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва за І квартал 2017 року.
В.Федченко в звіті акцентував увагу, що при підтримці коордради було проведено протягом звітного періоду, спільно з козачими товариствами міста (в тому числі і активістами козацького руху) 19 заходів, а саме: навчання (в тому числі лекції, стрільби та походи) козачат військово-патріотичного клубу "Сокіл"; засідання "круглого столу" з активістами молодіжного та козацького руху міста, присвяченого Дню Соборності України; семінар-нарада по проведенню в 2017 році відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска; два "круглих столи" з головним отаманом УДЮТ "Січ", радником Міністра молоді та спорту України Борисом Скребцовим; засідання координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва; участь козацьких організацій міста в урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України; урочисте покладання квітів до Козацького хреста гетьману Б.Ружинському і Українським козакам з нагоди вшанування Героїв Крут); перегляд документального фільму "Легіон. Хроніка Української Галицької армії (УГА) 1918-1919 р.р."; XVІ відкриті міські змагання дитячих козацьких організацій міста Каховки на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска тощо. В цих заходах взяло участь 530 чоловік. Одним із результатів діяльності координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва також є розпорядження міського голови про створення міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян, яка повинна підготувати проект міської Програми з національно-патріотичного виховання громадян тощо. Він також відзначив роботу Каховського громадського формування з охорони громадського порядку "Щит". Отаман Каховського Козачого товариства Олександр Глущенко надав інформацію про підсумки (станом на 01.04.2017) XVІ відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. Була розглянута заява щодо вступу до складу міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва наставника козачат куріння "Джура" Каховської паланки УДЮТ "Січ" (ЗОШ № 4) Папаконстанді Марії Миколаївни. Більшістю голосів прийнято рішення про введення її до складу коордради, а остаточне рішення прийме виконком міської ради. Методист методичного кабінету відділу освіти, член міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва Оксана Круковська ознайомила присутніх з Наказом відділу освіти "Про підготовку І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")". Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков ознайомив членів коордради з Планом щодо організації патріотичних мандрівок козаків та козачат по історичним місцям України в 2017 році. Представники Каховського окремого козачого полку ім. І.Сірка Микола Семенов та Валерій Коняєв розповіли про роботу щодо встановлення в Козацькому сквері пам’ятника кошовому отаману Івану Сірку та попросили допомогу у членів коордради щоб завершити виготовлення та встановлення пам’ятника. В.Коняєв подякував за допомогу міському голові Андрію Дяченку та його заступнику Володимиру Федченку, а також членам виконкому за допомогу у підготовці дозвільних документів на встановлення пам’ятника. По закінченню головний бухгалтер відділу культури Наталя Іванченко презентувала відеофільм "Навчальні стрільби 25.03.2017", учасником, якого вона була.