UKR
Четвер 17 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

“ВЕСЕЛИЙ КУБОК” КАХОВСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ ЛІГИ КВН


04.04.2017

1 квітня в МПК "Меліоратор" відбулась гра за "Веселий Кубок" Каховської Відкритої ліги КВН, яка проходила в рамках міських заходів до дня гумору. В грі взяли участь команди КВН: фіналіст сезону 2014/2015 Каховської Відкритої ліги КВН команда з м. Нова Каховка "Ой, всё" (капітан Максим Руденко), молодіжно-ветеранська команда з Каховки "НеВсенормально" (капітан Дар’я Харитонова) та команда "Рука в синице" (м. Скадовськ), яка каховчанам більше відома, як у "команда Васі" за іменам капітана, режисера, звукооператора та постановника команди Василя Коваленка. Тема гри - "Від весни до весни сняться рожеві сни". Команди грали в чотирьох традиційних програмах: "Візитка" ("Сподобатись хочемо відразу"), розминка із залом, музичний конкурс "Пісні "мартовських" котів" (фрістайл) та домашнє завдання "Фантазії квітневих відносин". Ведучий гри, як завжди - Сергій Аркуша. Від досконалої гри команд, влучних жартів та боротьби за симпатії глядачів того вечора в залі було гаряче. В підсумку перемогу вперше в історії каховського КВН святкувала команда з Скадовська "Рука в синице", якій голова журі, депутат міської ради Олександр Яременко та перший заступник міського голови вручили "Веселий Кубок" Каховської Відкритої ліги КВН, грошову винагороду та призи від спонсорів: ТМ "Мінеральна вода "Каховка" та ФОП "Гармонія". Дипломи, грошові винагороди та призи від спонсорів отримали і інші учасники гри. Колишній вчитель географії СЗОШ № 2 Людмила Гірич подарувала кращим гумористам команди свою книгу жартів "Ну й жара, а ми на лижах" (Каховка сміється), а кращих гумористів визначав редактор Каховської Відкритої ліги КВН Скляр Юрій.
Перед початком гри глядачі переглянули цікаві відеоролики: "Мотофестиваль Тачанка 2016" (автор - головний бухгалтер відділу культури Іванченко Наталія Юріївна) та "Молодіжна Акція "Весняний подарунок" (автор - продюсер кінофестивалю "Кіностарт" ЗОШ № 3 Геннадій Гнатовський.
В фойє МПК "Меліоратор" перед початком КВНу глядачі також могли переглянути чудову ретрофотовиставку "Роботи каховських фотографів" (Із архіву"Фото-Чіз").
Перед початком гри Благодійний фонд "Лепта" проводив благодійну акцію по зібранню коштів (зібрано 1020 грн.) на лікування онкохворої дитини Аліси Акопян, а по закінченню гри було проведено традиційну гумористичну КВНовську лотарею.
Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор".
Спонсори та партнери гри: - ТМ "Мінеральна вода "Каховка", офіційний перевізник - таксі "Пчёлка", кафе-бар "Причал", кафе "Аріс", друкарня "Приват", ФОП "Гармонія", магазин "Ромашка", магазин квітів "Флора", книжковий магазин "Джерельце", міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит", Хотабич (Сергій Кошелєв), Салон "Фото-Чіз".
Інформаційні спонсори турніру: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.

Фото: