UKR
Четвер 19 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ІХ літні юнацькі спортивні ігри Херсонщини 2017


11.05.2017

29 квітня 2017 року в м. Херсоні відбулися змагання з боротьби вільної в залік IX літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження. Результати виступів збірної команди м. Каховки, яку представляли вихованці відділення боротьби вільної КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради:
II місце - Заверюха Катерина у ваговій категорії 65 кг
II місце - Катінаускас Вероніка у ваговій категорії 57 кг
IV місце - Бібік Дмитро у ваговій категорії 76 кг
(Тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» з боротьби вільної Перерва А.В.) 
IV місце - Мізерний В’ячеслав у ваговій категорії 69 кг 
VI місце - Бондаренко Даніїл у ваговій категорії 69 кг
VI місце - Гладишев Юрій у ваговій категорії 100 кг 
VII місце - Каравацький Микита у ваговій категорії 69 кг
(Тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» з боротьби вільної Біцуков Б.І.)


3-4 травня 2017 року в м. Нова Каховка відбулись фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в залік IX літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року. Збірна команда дівчат м. Каховки (тренер-викладач Зарецький В.С.) посіла за підсумками фіналу п’яте загальнокомандне місце.

7 травня 2017 року в м. Херсоні проходили IX Літні юнацькі спортивні ігри Херсонщини 2017 року з дзюдо. Результати виступів команди м. Каховки, яку представляли вихованці відділення дзюдо КЗ «ДЮСШ» (тренер-викладач Мозгова М.І.):
I місце - Срібний Володимир у ваговій категорії 42 кг
II місце - Межевий Микита у ваговій категорії 50 кг
II місце - Вознюк Андрій у ваговій категорії 55 кг
Паралельно у проходив Чемпіонат області з дзюдо серед молоді до 23 років та юнаків і дівчат 2002, 2003, 2005-2007 р. н. Результати учасників-каховчан:
I місце - Метельський Єгор у ваговій категорії 42 кг
I місце - Межевий Микита у ваговій категорії 50 кг
I місце - Якушенков Михайло у ваговій категорії 61 кг
I місце - Вознюк Андрій у ваговій категорії 55 кг
I місце - Новицька Юлія у ваговій категорії 32 кг
II місце - Шейко Іван у ваговій категорії 32 кг
II місце - Онищенко Микола у ваговій категорії 26 кг
III місце - Грудковський Назар у ваговій категорії 46 кг
III місце - Гурбик Вадим у ваговій категорії 32 кг
V-VI місце - Сіліванович Денис у ваговій категорії 38 кг

 

 

Фото: