Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Обласні змагання з легкої атлетики.

11.05.2017

50 юнаків та 50 дівчат  (2004 року народження та молодші) змагалися 05 травня 2017 року на стадіоні "Кристал" в м. Херсоні  за звання чемпіона Херсонської області з легкоатлетичного багатоборства (біг 60 та 500 метрів, стрибок у довжину, метання м’яча) та можливість отримати путівку на Чемпіонат України  в м. Одеса.
 Каховку в цих змаганнях представляли двоє учнів Каховської СЗОШ № 2 - Брильовський Іван (8 клас) та  Соболь Олександра (4 клас). В ході напруженої боротьби Іван Брильовський встановив  чотири особисті рекорди та  показав наступні результати:  друге місце у бігу на 60 м - 7,9 сек., у бігу на 500 м - 1.23,4 сек. та стрибку у довжину - 4 м 75 см.,  а також 10 місце у метання м’яча - 36 метрів.  У підсумку він набрав 242 бали здобув друге місце у загальному заліку та путівку на Чемпіонат України.
Слід відзначити  наймолодшу учасницю змагань Олександру Соболь (2007 р. н.), яка змагалася на рівних  і у підсумку зайняла 23 місце, випередивши 27 старших за віком спортсменок. При цьому Олександра встановила 3 особисті рекорди: біг 60м - 9,7сек., біг 500 м - 1.43,9 сек., стрибок у довжину - 3 м 27 см.
Отож вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів Субботу О.В. та Кучеренка В.К. з перемогою та бажаємо нових успішних стартів.