П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ХІІІ ювілейний сезон Каховської Відкритої ліги КВН стартував

18.11.2019

16 листопада в МПК "Меліоратор", при підтримці міського голови Андрія Дяченка та за сприяння голови Роздольненської ОТГ Вегандза Мяснікяна відбулась гра І півфіналу Каховської Відкритої ліги КВН ХІІІ ювілейного сезону 2019/2020 років. В грі взяли участь 4 команди КВН: "Рука в Синице" (Скадовськ), "Бульвар Торнадо" (Київ), "Гори по колена" (Каховка) і звісно "Вилмэ Алишкаускас" (Естонія, Таллінн). Тема гри - "Студентів колишніх не буває!". Перед початком гри, міський голова Андрій Дяченко та редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр вручили грамоту та торт (за багаторічну співпрацю та допомогу в організації турнірів Каховської Відкритої ліги КВН та з нагоди Дня КВН) президенту ГО "Курортна ліга гумору" (м. Скадовськ) Коваленку Василю. Команди грали в трьох традиційних програмах: Конкурс привітання "Будьмо знайомі. Привіт Каховка", розминка (біатлон плюса класика:), музичний конкурс (фрістайл): "Музика нас зв’язала". Ведучий гри - Сергій Аркуша. В підсумку перемогу святкувала команда "Гори по колена". ІІ місце виборола юна команда "Бульвар Торнадо", а команда "Рука в Синице" залишилась на ІІІ місці. Голова журі Олег Кожемякін та міський голова Андрій Дяченко вручили командам відповідні дипломи та призи від спонсора ФОП "Гармонія". До фіналу, який орієнтовно відбудеться 28 березня 2020 року, вийшла команди "Гори по колена" (Каховка) і "Бульвар Торнадо" (Київ).
Перед початком гри БФ "Лепта" проводив благодійну акцію по зібранню коштів на лікування онкохворих дітей (зібрано 670 грн.). Глядачі також мали можливість переглянути відеофільм "Мотофестиваль "Тачанка 2019", який надав партнер Ліги студія «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Гнатовський Геннадій і Забеліна Анна).
Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор". Партнери гри: Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ», БФ "Лепта", БО Мережа Каховка. Спонсори: БФ Вегандза Мяснікяна, туристична агенція "SIESTA", рекламна агенція "Grizart", п/п "Гармонія", друкарня "Приват". Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook. ІІ півфінал Каховської Відкритої ліги КВН ХІІІ ювілейного сезону 2019/2020 років відбудеться у лютому 2020 року.