Вівторок 19 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ

18.11.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.10.2019 № 210-р "Про організацію та проведення в м. Каховці молодіжних заходів до Всесвітнього Дня молоді і Дня студента в жовтні-листопаді 2019 року" 16 листопада в міськвиконкомі відбулося засідання молодіжного "круглого столу". Перед початком заступник міського голови Олег Потоскуєв поздоровив присутніх з багатьма святами: Днем КВН (8 листопада), Всесвітнім Днем молоді (10 листопада), Днем толерантності (16 листопада) та Днем студента (17 листопада). Секретар міської конкурсної комісії з проведення конкурсу та оцінки соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на 2020 рік Владислава Базилевич проінформувала присутніх про підготовку та проведення міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів в 2020 році (засідання конкурсної комісії відбудеться 12 грудня). Затуринська Анастасія, член міської Ради з питань молодіжної політики (її членом вона стала 14 листопада), практикант відділу у справах молоді та спорту 2019 року надала інформацію про рішення міської Ради з питань молодіжної політики щодо визначення кандидатів на персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" на 2020 рік (Скляр Юрій, Сошнікова Софія та Нечитовський Костянтин). Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков розповів про Про Молодіжний центр "Пульс" відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, який планується відкрити в Каховці в березні 2020 року. За ініціативою Науково-методичного центру управління освіти, члени міського учнівського парламенту старшокласників Волощук Ангеліна та Затуринська Анастасія виступили з питань: "Відкрита конференція "Модель ООН. Україна. Каховка 2019" та "День толерантності. Взаємообмін лідерами міських закладів загальної середньої освіти (15.11.2019)". На завершення директор ЦДТ Ольга Литвиненко запросила присутніх взяти участь 21 листопада (початок о 12:00) біля ЦДТ в патріотичному мітингу, пам’яті загиблого в АТО Ігоря Максименка. Керівник ініціативної групи "ГУК" Світлана Стрільчук запросила всі взяти участь в акції "Тиха вечірка", яка відбудеться на базі бібліотеки НВК "Каховська гімназія" 7 грудня (початок о 20:00), а наказний отаман Каховської паланки УДЮТ "Січ" Олексій Гадючко запросив присутніх на свято козачат до Дня Збройних Сил України, яке відбудеться 4 грудня в Каховській школі мистецтв (початок о 10:00).