UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з швидких шахів 2015. Шахові новини


20.01.2015

З 10 по 18 січня 2015 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» проходив відкритий Чемпіонат м. Каховки 2015 року за правилами швидких шахів (з контролем часу – 20 хв. кожному учаснику до кінця партії). Змагання проходили під егідою Федерації шахів м. Каховки та відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при фінансовій підтримці приватного підприємця Олега Олійника.

 

Чемпіонат зібрав сильний склад учасників. В турнірі взяли участь 32 шахісти з Каховки і Нової Каховки, а також юні вихованці Каховського КЗ «ДЮСШ», серед яких такі досвідчені спортсмени як майстер ФІДЕ Микола Гриценко, міжнародний майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, Євгеній Лозович, Артур Ралко, Максим Усанов та інші спортсмени-розрядники.

Змагання проходили за швейцарською системою в 11 турів. Боротьба протягом всього турніру була напруженою та безкомпромісною. Найбільш досвідчені та знані спортсмени підтвердили свої високі рейтингові позиції. Добру гру в цьому турнірі продемонструвала вихованка відділення шахів Каховського КЗ «ДЮСШ» Віолетта Тишковець, яка, набравши 6,5 очок, здобула 10 місце.

Перемогу та звання чемпіона м. Каховки з швидких шахів 2015 років виборов кандидат у майстри спорту Максим Усанов (9,5 очок з 11 можливих). На другому місці – майстер ФІДЕ Микола Гриценко (8,5 очок), на третьому – кмс Артур Ралко (8 очок). Четверте та пяте місця з 7,5 очками розділили кмс Дмитро Кузьоминський та першорозрядник Олег Пільщіков (який показав кращий результат серед ветеранів).

Група з чотирьох учасників набрала у підсумку по 6,5 очок та розділила наступні місця за додатковими показниками: 6 – міжнародний майстер Юлія Зінкевич, 7 – Олександр Олійник, 8 – кмс Євгеній Лозович, 9 – Всеволод Рябошапка.

Чемпіонат, що відбувся, продемонстрував наявність в Каховці доброї шахової школи та шахових традицій.

Переможець та призери першості були нагороджені почесними дипломами, медалями від організаторів та грошовими винагородами від спонсора – приватного підприємця Олега Олійника.

Паралельно з міським чемпіонатом наші шахісти успішно виступили в чемпіонаті області з шахів (блискавична гра), якій відбувся в Херсоні 16 січня 2015 року. В обласній першості взяли участь 64 спортсмени з нашої області. Серед учасників: міжнародний гросмейстер, два міжнародних майстра та 28 кандидатів у майстри спорту. Наше місто в цих змаганнях представляли кмс Надія Салах (бронзовий призер чемпіонату України 2014 серед дівчат, учасниця Чемпіонату України до 20 років) та першорозрядник Олег Пільщіков (чемпіон області 2014 року з бліцу серед ветеранів). За підсумками цьогорічного обласного чемпіонату, серед дуже сильного складу учасників, Олегу Пільщікову вдалося набрати 5,5 очок з 9 можливих та розділити 13-19 місця у загальному заліку. Цей результат дозволив йому здобути «срібну» медаль у заліку серед ветеранів. Надія Салах у підсумку набрала 4 очка та закінчила чемпіонат в середині турнірної таблиці.

25 січня 2015 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» (пр. Ворошилова, 12) стартує 54-й особистий Чемпіонат м. Каховки з класичних шахів. Початок о 10.00.