UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат м. Каховки з шашок-64


20.01.2015

17 січня 2015 року в шаховому залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відділу освіти відбувся черговий відкритий Чемпіонат м. Каховки з шашок-64 2015 року, який проводився за правилами швидких шашок (з контролем часу 10 хв. на партію кожному з учасників). Організатори: Каховська міська шашкова Федерація та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

 В чемпіонаті взяли участь 18 спортсменів різних вікових категорій з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Бериславського та Іванівського районів. Першість розігрувалась за «швейцарською» системою.

За підсумками турніру перемогу та звання Чемпіону Каховки з швидких шашок-64 2015 року виборов найбільш титулований шашкіст нашого міста кандидат у майстри спорту Сергій Мішин (13 очок). На другому місці у загальному заліку – Анатолій Лемехов з Нової Каховки (12 очок), на третьому – Валерій Лункін (Іванівський р-н, 12 очок). Кращий результат серед ветеранів показав Юрій Гайович з Бериславського району – 10 очок та розподіл 4-5 місця з земляком Василем Райляну.

Серед учасниць-жінок: І місце – Ольга Мелехина з с. Малокаховка (9 очок у загальному заліку), ІІ місце – каховчанка Алла Ралко (7 очок), ІІІ місце – вихованка відділення шахів каховської ДЮСШ Олена Рєзнікова (6 очок).

Переможці та призери були відзначені спортивними нагородами Каховської міської шашкової Федерації.