Середа 08 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Жіноча збірна України виграла срібні медалі командного чемпіонату Європи з шахів

26.11.2015

У столиці Ісландії Рейк’явік закінчився командний чемпіонат Європи з шахів, на якому жіноча збірна України завоювала друге місце.
Жіноча збірна України у складі Марії та Анни Музичук, Наталії Жукової, Ганни Ушеніної та Інни Гапоненко-Яновської отримала 15 очок (7 перемог, одна нічия, одна поразка). Перемогу в турнірі здобула команда Росії (17 очок), третє місце - у збірної Грузії (14 очок). Для жіночої збірної України - це четверта європейська нагорода в історії. Раніше було два "золота" і одна "бронза". Всього в турнірі брали участь команди з 30 країн.
Чоловіча збірна у складі Василя Іванчука, Павла Ельянова, Юрія Криворучка, Антона Коробова та Олександра Арещенко з 12 очками (6 перемог, 3 поразки) в підсумку стала п’ятою. Всього в чоловічому чемпіонаті брали участь команди з 35 країн і невизнаного Косово.
Нагадаємо, учасниці української збірної вже завоювали ряд медалей в цьому році. У квітні українка Марія Музичук стала чемпіонкою світу з шахів. У фінальному матчі чемпіонату в Сочі вона обіграла росіянку Наталію Погоніна. У травні українська шахістка Наталія Жукова вдруге у своїй кар’єрі виграла золото чемпіонату Європи.
Спортивна громадськість м. Каховки щиро вітає нашу землячку Наталію Жукову з успішним виступом на міжнародній шаховій арені!