Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

У ЗОШ №4 відбулися V Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму пам`яті І.Максименка

08.02.2021

06 лютого у ЗОШ №4 відбулися V Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму, приурочені до Дня народження Ігоря Павловича Максименка.
Ігор Павлович Максименко - Почесний громадянин м.Каховка, воїн АТО, який у листопаді 2015 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу м.Сєвєродонецьк. Ігор Павлович був викладачем туристично-краєзнавчого гуртка в Центрі дитячої творчості, його завжди любили діти та поважали колеги.
З вітальним словом до учасників змагань та гостей заходу звернулися міський голова - Віталій Немерець, заступниця міського голови - Галина Гондарева та кращий тренер України із спортивного туризму - Максим Бєлим.
Бажаючи спортивних перемог командам з Олешок, Чорноморівки, Чорнянки та Каховки (ЗОШ №3, №4), вони зосередили їхню увагу на тому, що ніколи не можна зраджувати своїм мріям, що неодмінно треба йти до звершення своєї мети!
Також згадали теплим словом Ігоря Павловича, який віддав своє життя за мирне небо над українською землею...
Учитель історії й керівник краєзнавчого гуртка ЗОШ №4 - Денис Костиря зробив цікавий екскурс по сторінках життя Ігоря Максименка: від шкільних років і до останніх подій. А потім відбулося покладання квітів до меморіальної дошки, встановленої на честь нашого земляка.
За результатами захоплюючих та напружених змагань місця розподілилися таким чином:
у молодшій групі:
І місце - команда з Олешок;
ІІ місце - команда з Каховки - ЗОШ №4.
у старшій групі:
І місце - команда з Чорноморівки;
ІІ місце - команда з Каховки - ЗОШ №4;
ІІІ місце - команда з Олешок
Після завершення змагань усі учасники поласували смачним козацьким кулішем.
Щиро вітаємо переможців, зичимо їм успіхів і нових досягнень!