П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“ТАЧАНКА” - ТВОЯ І МОЯ, НАША СІМ’Я!” - ПІД ТАКИМ ДЕВІЗОМ ПРОЙШОВ ХІІ МОТОФЕСТИВАЛЬ “ТАЧАНКА 2018”

16.07.2018

13-15 липня в Каховці в дванадцяте пройшов мотофестиваль "Тачанка 2018", який за два дні зібрав більше п’яти тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі: 891 байкерів (це - абсолютний рекорд мотофестивалю "Тачанка" (до цього рекорд у 2016 році - 570 чол.), 48 музикантів, 34 організатори, 16 чоловік внутрішньої охорони, 17 технічних працівників, 12 волонтерів, 2 медичних працівника, 2 водія тощо. Мотогості фестивалю зібрались з 13 регіонів України: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Херсонська області. Були гості з м. Київ і м. Севастополь, а також 5 байкерів з 4-х країн Європи (в останнє іноземці були на фестивалі в 2013 році): Білорусь, Болгарія, Словенія, Росія (Москва). Більше всього зареєструвалось байкерів з Херсонської області - 303 чол. та Миколаївської області - 129 чол. Доречі, за українським законодавством, якщо на заході присутні громадяни з 14 регіонів країни то цей захід може мати статус "Всеукраїнський", а якщо є представники з 2-х інших країн то захід може мати статус "Міжнародний"! Під час "Тачанки" організатори приділили особливу увагу і захисникам країни - воїнам АТО. На фестиваль приїхали також 5 байкерів-учасників АТО. Девіз мотофестивалю 2018 року - "Тачанка" - твоя і моя, наша сім’я!". Фест цього року пройшов при підтримці міського голови Андрія Дяченка. Організатори та ініціатори фестивалю ММГО "Колеса Дракона" та відділ у справах молоді та спорту підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей: мотопарад, колективне фото на монументі "Легендарна Тачанка", чемпіонат по кастомайзінгу (переможець зібрав приз 956 грн., які організатори передали БФ "Лепта"), "мокра дискотека", два рок-концерти, байкерські конкурси, "посиденьки біля багаття", молодіжна дискотека, екскурсія до с. Козацького, конкурс "Мокрої футболки", профілактична робота від БО Мережа Каховка та Каховського районного центру соціальних послуг, фотосушка від Карена Гарибяна "Маланкарі", фаєр-шоу від Новокаховської файєр-групи "Хорс", пивний чемпіонат, вручення спеціальних байкерських номінацій, розповсюджено близько 3 тис. презервативів. У байкерському таборі з успіхом проходили цікаві конкурси, серед яких було багато і суто мотивів. У байкерському таборі з успіхом проходили цікаві конкурси, серед яких буоциклетних: "найгучніший сигнал", "кращий тюнінг", "найкращий вихлоп", "найкраща ілюмінація" тощо, а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така "фішка" є тільки на "Тачанці") та призи від компанії "Чумак". Ведучими мотофестивалю (вже традиційно останні роки) були Юрій Скляр та Андрій Карєв, а його режисером - Світла Зібіньова. Мотофестиваль відкрив міський голова Андрій Дяченко. Для гостей свята виступали гурти: "Logus", "Colimator" (всі Н.Каховка), "Стас Ленин (Вand)" "Дюковський сад", "Ракета" (всі Одеса), "ZNAYDENI RECHI" (м. Ізмаїл), "XVII" (м. Миколаїв) та "My Lions Priode" (м. Южноукраинск). Другий рік поспіль для гостей фестивалю був "Козацький куліш" від Каховського Козачого товариства. Організатори відзначають професійну і відповідальну роботу по підготовці та проведенню мотофестивалю працівників відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, КП "КТП", КВУ "Каховський водоканал", міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит", Каховський відділ поліції ГУ НП в Херсонській області, Каховський міськрайонний відділ ГУ МНС України в Херсонській області, КЗ "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги".
       Організатори ХІІ мотофестивалю "Тачанка 2018" дякують всім спонсорам та партнерам: мінеральна вода «Каховка» (Офіційна вода фестивалю), ПрАТ "Чумак", ПП «Властелин», ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Каховське», депутат Каховської районної ради Бойко Олександр, Репілевський Данило, ФГ "Зоря Каховщини", ДТВ "Каховський ХПП", ТОВ "ЕКО-маркет", ТОВ "Тачанка", друкарня «Приват», ПП "Гармонія", ПП "Лювіна", ФГ "Алтанал", ФГ "Акаунт", ФОП Прийма Андрій, ТОВ "Каховське АТП-16506", магазини: "Ромашка", "Наш магазин", "24 часа", ПП Приходько Олександр, ПП Вакулич Володимир, ФОП Барбашов Сергій, ФОП Могила Віталій, ФОП Бліжніков Олег, Скороход Руслан, Депутат міської ради Павло Пуляєв, ММГО «ДіЛО», ММГО «Драйв», Каховська Відкрита ліга КВН, БО Мережа Каховка, Каховський районний центр соціальних послуг, МПК "Меліоратор", Районний будинок культури, ПП Юраш В.А., "Хоттабыч", Каховська ДЮСШ, ДНЗ «КПЛСП», Каховський історичний музей, тощо. Медіа-підтримка: "Каховська зоря", "Новий день", "Каховские новости", "Час", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook. А хотілось би цю інформацію закінчити загальним підсумком від організаторів - вперше міська влада зробила на всі 100 % щодо підготовки та проведенню мотофестивалю "Тачанка 2018". Ця підтримка відчувалась протягом 4-х днів фестивалю (включаючи і "нульовий день"). ХІІ мотофестиваль "Тачанка 2018" вже ввійшов в історію, а організатори розпочинають планувати наступний і дуже цікавий та загадковий "13-й" мотофестиваль "Тачанка 2019".