П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Шаховий турнір пам’яті В.О.Войнаревича

20.09.2016

З 11 по 18 вересня 2016 року в шаховому клубі каховського Палацу культури «Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шахів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича. Змагання, що проводились в рамках заходів до Дня фізичної культури і спорту в Україні, були організовані відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, Федерацією шахів м. Каховки при організаційній підтримці відділу культури міської ради. Спонсорську підтримку для проведення турніру та нагородження призерів надав приватний підприємець Олег Олійник.
Цього року в турнірі взяли участь 30 шахістів різних вікових категорій з Каховки та Н.Каховки, серед яких 4 кандидати у майстри спорту з шахів. Змагання проходили за міжнародними правилами швидких шахів (рапід) та за швейцарською системою з 11 турів і контролем часу 20 хвилин на партію кожному з учасників.
Спортивна боротьба протягом усієї турнірної дистанції була напруженою та безкомпромісною. Лідируючи позиції «захватив» кмс Дмитро Кузьоминський та не поступився ними нікому до фінішу турніру. Здобувши у підсумку 9,5 очок з 11 можливих (8 перемог та 3 нічиї) каховчанин Дмитро Кузьоминський став переможцем відкритого турніру пам’яті ЗТУ В.О.Войнаревича 2016 року. Другим фінішував з 8,5 очками кмс Артур Ралко (Каховка). На третьому місці каховчанин Віталій Явнюк (8 очок).
У заліку серед ветеранів кращий результат показав каховчанин Валентин Пидорич (7,5 очок). Друге та третє місце тут у каховчанина Павла Стоколоса (6,5 очок) та новокаховчанина Володимира Якуби (6 очок).
Серед юнаків та дівчат на першому місці Євгенія Ралко (яка з 6,5 очками стала також сьомою у загальному заліку), на другому - Євген Шешеня, на третьому - Олександра Зеленяк (всі вони вихованці відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради).
За підсумками турніру переможці та призери турніру були нагороджені почесними дипломами, медалями та цінними призами від організаторів та спонсора турніру.