UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинРодина як джерело збереження кращих традицій людських взаємин


08.07.2020

Український День родини - відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.
"Шановні каховчани, прийміть щирі та сердечні вітання з Днем родини в Україні! Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Родина завжди була і є джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. У цей святковий день зичимо усім каховським родинам доброго здоров’я, щасливої долі, благополуччя, злагоди та миру! Нехай для кожного з нас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!" - звернувся до каховчан міський голова Андрій Дяченко.

Цікаві факти про сім’ю:

29 лютого в Ірландії жінки можуть самостійно робити пропозицію чоловікам. Ця традиція бере свій початок в законі 11 століття, за яким, якщо чоловік відмовив, то він повинен був виплатити штраф.

Звичай поцілунку молодят в кінці церемонії одруження прийшов до нас із Стародавнього Риму. Тоді весілля розглядалася як контракт, а поцілунок служив своєрідною печаткою, що скріплює договір.
Традиція носити обручки на безіменному пальці прийшла до нас від давніх єгиптян, у яких її перейняли греки і римляни. Уже середньовічні автори запропонували пояснення такому звичаєм: нібито через безіменний палець проходить «vena amoris» - вена любові, що йде прямо до серця.