П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

«Ліга Легенд»: на футбольних полях Херсонщини тривають змагання обласної першості

14.06.2021

На футбольних полях Херсонщини тривають змагання обласної першості з футболу серед команд ветеранів (40+) «Ліга Легенд» 2021 року. Матчі першості проходять в форматі 8х8 футболістів на футбольному полі скороченого розміру та за коловою системою (у два кола).

У минулі вихідні відбулись ігри третього туру. Ветеранська футбольна команда «Каховка» свій дебютний матч проводила на виїзді у Нижніх Сірогозах з місцевим «Тарпаном». Гра видалася складною для наших футболістів. Після першого тайму каховчани поступалися з рахунком 0:2, але зуміли після перерви переломити хід поєдинку та здобути перемогу – 4:2:

«Тарпан» (Н.Сірогози) - «Каховка» - 2:4 (2:0)

Голи: О. Бородатов, 4, О. Баєв, 27   -   В. Мазуренко, 43, І. Бойко, 49, В. Баранов, 55, 60

Інші результати туру:

«Асканійське» (Тавричанка) - «Вікторія-Таврія» (Асканія-Нова – Новотроїцьке) - 11:5 (6:3)

Голи: С. Низовець, 5, 9, 17, С. Синєнок, 11, 20, 27, 30, О. Шамановський, 46, 53, С. Білецький, 62, 63   -   О. Любашов, 4, О. Миронов, 51, С. Кузнєцов, 20, 27, 41.

«Енергія» (Н.Каховка) - «Фортуна» (Іванівка) - 8:2.

«Азовець» (Генічеськ) - «Хлібороб» (Н.Торгаї) - перенесено.