UKR
Неділя 26 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ХІV-го Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2019- 2020рр. ДРУГЕ КОЛО


02.01.2020

ПЕРША ЛІГА. Х ТУР (29.12.2019)
12:40 - Сіріус - Інтер
13:20 - Дніпро - Олімпієць
14:00 - Опентек - Вулкан
14:40 - Скіф - Атлетик
15:20 - Фаворит - ДЮСШ
ПЕРША ЛІГА. ХІ ТУР (09.01.2020)
17:30 - Олімпієць - Сіріус
18:10 - Вулкан - Дніпро
18:50 - Атлетик - Опентек
19:30 - ДЮСШ - Скіф
20:10- Інтер - Фаворит
ПЕРША ЛІГА. ХІІ ТУР (12.01.2020)
10:00 - Інтер - Олімпієць
10:40 - Фаворіт - Скіф
11:20 - Дніпро - Атлетик
12:00 - Опентек - ДЮСШ
12:40- Сіріус - Вулкан
ВИЩА ЛІГА. VIII ТУР (12.01.2020)
13:20 - Старт - Малокаховка
14:00 - Екко - Спартак
14:40 - Шахтар - Екліпс
15:20 - Голландець - Вінстайл
ПЕРША ЛІГА. XIIІ ТУР (14.01.2020)
17:30 - Вулкан - Інтер
18.10 - Атлетик - Сіріус
18:50 - ДЮСШ - Дніпро
19:30 - Скіф - Опентек
20:10- Олімпієць - Фаворит
ВИЩА ЛІГА. ІХ ТУР (16.01.2020)
17:30 - Спартак - Старт
18:10 - Екліпс - Екко
18:50 - Вінстайл - Шахтар
19:30 - Голландець - Малокаховка
ВИЩА ЛІГА. Х ТУР (19.01.2020)
10:00 - Малокаховка - Спартак
10:40 - Голландець - Шахтар
11:20 - Екко - Вінстайл
12:00 - Старт - Екліпс
ПЕРША ЛІГА. ХІV ТУР (19.01.2020)
12:40 - Олімпієць - Вулкан
13:20 - Інтер - Атлетик
14:00 - Сіріус - ДЮСШ
14:40 - Дніпро - Скіф
15:20- Фаворит - Опентек

 

ПЕРША ЛІГА. ХV ТУР (21.01.2020)
17:30 - Атлетик - Олімпієць
18:10 - ДЮСШ - Інтер
18:50 - Скіф - Сіріус
19:30 - Опентек - Дніпро
20:10- Вулкан - Фаворит
ВИЩА ЛІГА. ХІ ТУР (23.01.2020)

17:30 - Екліпс - Малокаховка
18:10 - Спартак - Голландець
18:50 - Шахтар - Екко
19:30 - Вінстайл - Старт
ПЕРША ЛІГА. ХVІ ТУР (26.01.2020)
10:00 - Вулкан - Атлетик
10:40 - Олімпієць - ДЮСШ
11:20 - Інтер - Скіф
12:00 - Сіріус - Опентек
12:40- Фаворbт - Дніпро
ВИЩА ЛІГА. ХІІ ТУР (26.01.2020)
13:20 - Спартак - Екліпс
14:00 - Малокаховка - Вінстайл
14:40 - Старт - Шахтар
15:00 - Голландець - Екко
ПЕРША ЛІГА ХVІІ ТУР (28.01.2020)
17.30 - Атлетик - Фаворит
18.10 - ДЮСШ - Вулкан
18.50 - Опентек - Інтер
19:30 - Скіф - Олімпієць
20:10 - Дніпро - Сіріус
ВИЩА ЛІГА. ХІІІ ТУР (30.01.2020)
17:30 - Екліпс - Голландець
18:10 - Екко - Старт
18:50 - Шахтар - Малокаховка
19:30 - Вінстайл - Спартак
ПЕРША ЛІГА. ХVІІІ ТУР (02.02.2020)
10:00 - Атлетик - ДЮСШ
10:40 - Фаворит - Сіріус
11:20 - Вулкан - Скіф
12:00 - Олімпієць - Опентек
12:40 - Інтер - Дніпро
13:30 - Нагородження переможців та призерів ПЕРШОЇ ЛІГИ

ВИЩА ЛІГА ХІV ТУР (02.02.2020)
14:00 - Екліпс - Вінстайл
14:40 - Спартак - Шахтар
15:00 - Малокаховка - Екко
15:40 - Голландець - Старт
16:30 - Нагородження переможців та призерів ВИЩОЇ ЛІГИ