Неділя 22 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські лікарі – чемпіони України з футзалу.

16.12.2016

10 грудня 2016 року у м. Хмельницькому завершився турнір з міні-футболу, де лікарі з усієї країни провели V чемпіонат України з футболу. У змаганнях брали участь 12 команд. Турнір відбувся у спортивному комплексі Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.
За підсумками змагань Чемпіонам України стала команда збірна команда лікарів Херсонської області. Приємно відзначити, що до складу команди-переможця входили представники Каховської ЦРЛ - лікарі Валерій Баранов, Андрій Федотов та Андрій Кондоба.
Друге місце виборола команда лікарів із м. Житомира, третє - лікарі із Київської області.
Щиро вітаємо наших земляків-лікарів з перемогою на всеукраїнських змаганнях та бажаємо їм міцного здоров’я, професійних та спортивних успіхів!