П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Фінал обласних юнацьких ігор з баскетболу.

14.03.2017

11 - 12 березня у Новій Каховці, в спортивних залах «Будівельник» та «Гарт»  відбулись фінальні змагання з баскетболу за програмою IX літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року.
У змаганнях взяли участь  команди юнаків з Нової Каховки, Херсона, Каховки, Голої Пристані і Генічеського району, а також дівчат з Білозерського, Генічеського, Верхньорогачицького районів, Голої Пристані та Нової Каховки.
За підсумками дводенних змагань призові місця розподілились наступним чином. Серед юнаків:
І місце - команда м.  Херсона,
ІІ місце - Генічеський район
ІІІ місце -  м. Каховка (тренер-викладач - Заслужений тренер України В.С.Зарецький)
Кращою командою  серед дівчат стали баскетболістки з Верхньорогачицького району, другими - м. Гола Пристань, а «бронза» дісталась спортсменкам Білозерського району.
Під час урочистої церемонії нагородження  переможців та призерів змагань привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Вона  разом з головою Херсонської  обласної федерації баскетболу  Андрієм Євстратовим вручила  гравцям грамоти, медалі та кубки від  управління фізичної культури та спорту Херсонської ОДА.