П'ятниця 26 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ — СВЯТО ВСІЄЇ ГРОМАДИ

08.12.2015

День місцевого самоврядування - це свято всієї громади, всього громадянського суспільства, бо хоча поняття «народовладдя» і «місцеве самоврядування» і не синоніми, але вони гранично споріднені. Саме від того, наскільки тісно співпрацюють депутати і чиновники, громадські організації та державні службовці, залежить добробут всього міста і кожного каховчанина зокрема.
7 грудня у всіх школах міста проходили зустрічі зі старшокласниками. В цей день учням розповідали про інститут місцевого самоврядування, а члени парламенту старшокласників розповідали про проходження літньої практики в різних відділах міськвиконкому влітку цього року. Організаторами заходу виступили відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту. Також на зустрічі запрошували працівників виконавчого комітету Каховської міської ради, адже це слушна нагода розповісти молоді про кращі практики співпраці влади і громади, які є в нашому місті. Серед таких прикладів і започаткована у 2009 році практика учнів-членів парламенту старшокласників в різних відділах та управліннях міськвиконкому. І впроваджений з 2007 року конкурс соціальних проектів та програм на отримання муніципальних грантів. Такий конкурс став першим у Херсонській області і проводиться з метою підтримки громадських ініціатив вже 9 років поспіль. За цей період було реалізовано 28 проектів, а отже було підтримано 28 громадських ініціатив. Досвід співпраці влади та громади міста Каховка увійшов до збірки "Кращі практики місцевого самоврядування", що видана у Києві Асоціацією міст України.