UKR
Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат області з футболу серед ветеранів


30.06.2016

25 червня матчем у с. Нововасилівка Іванівського району між командами «Надія» (Іванівський р-н) та СК «Каховка» завершилось перше коло групового етапу Чемпіонату Херсонської області з футболу серед ветеранів (35+) у підгрупі «Б». Каховчане впевнено провели звітний поєдинок та здобули перемогу з рахунком 3:0 (м’ячі забивали Сергій Кухарчук, Валерій Баранов та Юрій Окул).

Турнірна таблиця підгрупи «Б» Чемпіонату області з футболу серед ветеранів 2016 після першого кола виглядає наступним чином:

Друге коло Чемпіонату області з футболу серед ветеранів розпочнеться 13 серпня. В цей день ветерани СК «Каховка» грають на виїзді з командою «Скіф» (Н.Сірогози).

Календар ігор

Чемпіонату Херсонської області з футболу серед ветеранів 2016 року

Підгрупа «А»                                                              Підгрупа «Б»

1.«Барбадос» Херсон                               1. «Надія» Іванівський район

2. ФК«Скадовськ – Гопри»                        2. СК «Каховка»

3. «Схід» Херсон                                       3. «Скіф» Нижні Сірогози

4. «ЯФА» Херсон                                      4. «Новокаховець» Н. Каховка

 

ІІ Коло

4 Тур – 13.08.2016                                                5 Тур –20.08.2016

«ЯФА»  – «Барбадос»                                                 «Схід» – «ЯФА»

«Схід» –  ФК «Скадовськ – Гопри»                          ФК «Скадовськ – Гопри » – «Барбадос»

«Новокаховець» –  «Надія»                                      СК «Каховка»  –  «Надія»

«Скіф» – СК «Каховка»                                             «Скіф»  – «Новокаховець»

 

6 Тур – 27.08.2016

«ЯФА» – ФК «Скадовськ – Гопри»

«Барбадос» – «Схід»

«Надія» – «Скіф»

«Новокаховець» – СК «Каховка»

 

¼ фіналу – 03.09.2016 та 10.09.2016

1 місце «А» – 4 місце «Б»

2 місце «Б» – 3 місце «А»

2 місце «А» – 3 місце «Б»

1 місце «Б» – 4 місце «А»

 

½ фіналу – 17.09.2016 та 24.09.2016

Переможець 1 – Переможець 2

Переможець 3 – Переможець 4

 

01.10.2016 матч за 3-4 місце та фінал