Субота 27 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Каховки з шахів (бліц) 2019 року.

11.01.2019

За сталою вже традицією новий шаховий сезон розпочинається в Каховці напередодні Різдва змаганнями відкритого Чемпіонату міста з блискавичних шахів (бліц) 2019 року. Змагання, організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту, та при організаційній підтримці відділу культури та МПК «Меліоратор», відбулись 5-6 січня 2019 року в шаховому клубі міського Палацу культури.
першість в турнірі розігрували 20 шахістів з Каховки та Нової Каховки. В перший ігровий день відбувся півфінальний етап, на якому учасники були розподілені на групи. Другого дня відбувся фінальний етап, до якого вийшли 12 найкращих шахістів за підсумками півфіналу, серед яких і наймолодша учасниця - вихованка відділення шахів каховської ДЮСШ, першорозрядниця Поліна Бабій. У фіналі першість розігрувалась за коловою системою (в два кола) з контролем часу 5 хв. до кінця партії кожному з учасників. Незалежно від віку та майстерності учасників (а за перемогу билися два кандидати в майстри та десять першорозрядників) всі партії проходили у принциповій та безкомпромісній боротьбі. Інтрига зберігалась до останнього туру.
У підсумку Чемпіоном м. Каховки з блискавичних шахів (бліц) 2019 року став кандидат у майстри спорту Артур Ралко (20 очок з 22 можливих). На другому місці - кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (18,5 очок), на третьому - першорозрядниця Євгенія Ралко (15 очок).
У заліку серед ветеранів кращий результат показав Олег Пільщіков (12 очок і четверте місце у загальному заліку). Срібним призером серед ветеранів став новокаховчанин Володимир Гула (який поступився переможцю за рахунок гірших додаткових показників), бронзовим призером - Віталій Явнюк.
Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями від організаторів.

З 18 по 20 січня 2019 року каховські шахісти планують виступити в Чемпіонаті Херсонської області з швидких (рапід) та блискавичних (бліц) шахів, який відбудеться в м. Херсоні.