П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат області з боксу серед юнаків

21.01.2015

16-18 січня 2015 року в Херсоні проходив Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юнаків 2001-2002 років народження. В змаганнях обласної першості взяла участь команда м. Каховки (Каховський КЗ «ДЮСШ») під керівництвом тренера-викладача Дмитра Мальцева у такому складі: Григорій Присташ (виступав у ваговій категорії 41,5 кг), Данило Конопльов (44,5 кг), Леонід Ващенко (53 кг) та Едуард Мініч (43 кг).

За підсумками змагань двоє наших боксерів здобули нагороди обласного чемпіонату. Григорій Присташ завоював у своїй категорії «срібло», а Данило Конопльов виборов «бронзову» нагороду.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успіхом на обласних змаганнях і бажаємо нових перемог на боксерському рингу.