UKR
Субота 24 Червня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


06.06.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

30.05.2017

План проведення дитячих та молодіжних заходів до Міжнародного Дня захисту дітей 01 червня 2017 року

Детальніше

30.05.2017

Козацька тризна по загиблим Українським козакам та по знищенню Запорізької Січі російським царатом в 1775 році.

Детальніше

29.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Детальніше

25.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу по визначенню на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу
з підготовки документів на конкурс по визначенню перевізників на право
здійснення пасажирських перевезень в м. Каховці

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні248
Вчора486
На цьому тижні2685
Минулого тижня3468
У цьому місяці10972
Минулого місяця16526
За весь період233676
31.10.16

Звіт про роботу відділу у справах дітей з листопада місяця 2015 року по листопад місяць 2016 року


Відповідно до Положення про відділ у справах дітей протягом листопада місяця 2015 року по листопад місяць 2016 року вся проведена робота проводилась у двох напрямках: облік, правовий та соціальний захист дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, та профілактика правопорушень серед дітей.
Всього на обліку у відділі у справах дітей перебуває 99 дітей, з них 75 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 24 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах.
Постійно працює та поновлюється електронний банк даних зазначених категорій дітей. На кожну дитину оформлено особову справу за порядком, який вимагає чинне законодавство.
В Каховці функціонує 2 прийомні сiм’ї, одна створена у 2016 році.
Рішенням координаційної ради у справах дітей схвалено комплексні заходи щодо своєчасного виявлення сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків та профілактики негативних проявів та насильства серед дітей, які проживають у таких сім’ях.
Ведеться профілактична робота з неповнолітніми мешканцями міста, які вчинили злочини.
Працівниками Каховського ВП ГУНП, відділів освіти та у справах дітей проведено зустрічі з учнями старших класів шкіл щодо профілактики правопорушень, захисту суспільної моралі та здорового способу життя серед дітей.
З метою проведення роботи щодо працевлаштування неповнолітніх запроваджено механізм щоквартального взаємоінформування між відділом у справах дітей та Каховським міськрайонним центром зайнятості населення.
Постійно проводяться спільні рейди по перевірці закладів громадського відпочинку та харчування: кафе, барів, магазинів.
За результатами складено1 адміністративний протоколи за ст. 156 ч.2 на продавця магазину.
З метою попередження бездоглядності, безпритульності та правопорушень серед неповнолітніх відділом у справах дітей було проведено 11 перевірок правовиховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних навчальних закладах.
Проведено 6 координаційних рад у справах дітей, 8 Днів права у ЗОШ -міста, в тому числі у дитячому будинку інтернатного типу "Радість", 10 засідань з питань захисту прав дітей.
Спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом року 24 родини які перебувають на обліку у відділі у справах дітей отримали речову та харчову допомогу.
Спеціалісти постійно приймають участь у судових засідання, за їх участю працівники ВП ГУНП проводять допити неповнолітніх свідків або підозрюваних. Постійно проводиться профілактична робота з дітьми та їх батьками які перебувають на обліку у відділі у справах дітей.
Проводиться профілактична робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Проводяться заходи спрямовані на захист прав дітей,та профілактику правопорушень серед підлітків, а саме:
У листопаді місяці 2015 року, начальником відділу справах дітей Крупіною Т.С., було організовано профілактичний захід спрямований на запобігання вчинення неповнолітніми та малолітніми вихованцями дитячого будинку "Радість" суспільно небезпечних дій, правопорушень, тютюнопаління та вживання алкоголю, наркотичних речовин, а також пропусків занять у навчальному закладі, залишання постійного місця проживання,запобігання бездоглядності, безпритульності та бродяжництва, у якому прийняли участь працівники МЦСССДМ, відділ освіти, інспектори ВП ГУНП, директори ЗОШ №3, №4, волонтери Мухін С., Гонта А., радник міського голови Біжан М.
Працівниками відділу у справах дітей спільно з МЦСССДМ, ВП ГУНП, КВІ проведено 186 рейдів "Діти вулиці", "Вокзал", "Підліток" спрямованих на профілактику вчинення неповнолітніми та малолітніми мешканцями міста суспільно небезпечних дій, правопорушень, тютюнопаління та вживання алкоголю, наркотичних речовин, а також пропусків занять у навчальному закладі, залишання постійного місця проживання,запобігання бездоглядності, безпритульності та бродяжництва.
Також обстежено 296 сімей та 425 дітей.
У грудні 2015р. на базі ЗОШ №5 проведено свято Святого Миколая для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, де було надано подарунки.
В травні 2016 року на базі Калібрік було організовано та проведено День матері та День сім’ї, День батька, виготовлено банер.
1 червня працівники відділу привітали дітей облікових категорій з Днем захисту дітей, 30 вересня проведено захід присвячений Дню знань, дітям була надана канцелярія, у жовтні місяці проведено профілактичний захід "Я майбутній захисник! І я цим пишаюсь!" серед учнів ЗОШ-міста, які перебувають у групі ризику.
МЦСССДМ було проведено 18 заходів для неповнолітніх, в них прийняли участь діти в кількості 266 осіб, та 10 групових заходів для молоді та батьків в них прийняли участь 138 осіб.
Фахівцями центру проведено лекції на тему «Робота міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», а також на тему «Молодь і насильство в суспільстві».
Проводиться робота спільно з центральною районною лікарнею щодо профілактики та зниження дитячої смертності. У неблагополучних сім’ях м. Каховки дитячої смертності у 2015-2016 році не зареєстровано.
Постійно висвітлюється робота відділу на ЗМІ та Фейсбуці.


Начальник відділу у справах дітей                           О.С. Назарова