UKR
П'ятниця 28 Квітня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.04.2017

Рішенням конкурсної комісії від 14.04.2017 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані за адресою:

Детальніше

20.04.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста - частини 1 поверху будівлі за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103 з метою надання в оренду.

Детальніше

19.04.2017

21 квітня 2017 року о 16.00 біля будинку по вулиці Панкеєвська ( колишня - Карла Лібкнехта), 114 відбудуться звіти депутатів Каховської міської ради

Детальніше

18.04.2017

УВАГА!

Детальніше

13.04.2017

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні405
Вчора592
На цьому тижні2868
Минулого тижня3735
У цьому місяці14848
Минулого місяця15000
За весь період205209
31.10.16

Звіт про роботу відділу у справах дітей з листопада місяця 2015 року по листопад місяць 2016 року


Відповідно до Положення про відділ у справах дітей протягом листопада місяця 2015 року по листопад місяць 2016 року вся проведена робота проводилась у двох напрямках: облік, правовий та соціальний захист дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, та профілактика правопорушень серед дітей.
Всього на обліку у відділі у справах дітей перебуває 99 дітей, з них 75 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 24 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах.
Постійно працює та поновлюється електронний банк даних зазначених категорій дітей. На кожну дитину оформлено особову справу за порядком, який вимагає чинне законодавство.
В Каховці функціонує 2 прийомні сiм’ї, одна створена у 2016 році.
Рішенням координаційної ради у справах дітей схвалено комплексні заходи щодо своєчасного виявлення сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків та профілактики негативних проявів та насильства серед дітей, які проживають у таких сім’ях.
Ведеться профілактична робота з неповнолітніми мешканцями міста, які вчинили злочини.
Працівниками Каховського ВП ГУНП, відділів освіти та у справах дітей проведено зустрічі з учнями старших класів шкіл щодо профілактики правопорушень, захисту суспільної моралі та здорового способу життя серед дітей.
З метою проведення роботи щодо працевлаштування неповнолітніх запроваджено механізм щоквартального взаємоінформування між відділом у справах дітей та Каховським міськрайонним центром зайнятості населення.
Постійно проводяться спільні рейди по перевірці закладів громадського відпочинку та харчування: кафе, барів, магазинів.
За результатами складено1 адміністративний протоколи за ст. 156 ч.2 на продавця магазину.
З метою попередження бездоглядності, безпритульності та правопорушень серед неповнолітніх відділом у справах дітей було проведено 11 перевірок правовиховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних навчальних закладах.
Проведено 6 координаційних рад у справах дітей, 8 Днів права у ЗОШ -міста, в тому числі у дитячому будинку інтернатного типу "Радість", 10 засідань з питань захисту прав дітей.
Спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом року 24 родини які перебувають на обліку у відділі у справах дітей отримали речову та харчову допомогу.
Спеціалісти постійно приймають участь у судових засідання, за їх участю працівники ВП ГУНП проводять допити неповнолітніх свідків або підозрюваних. Постійно проводиться профілактична робота з дітьми та їх батьками які перебувають на обліку у відділі у справах дітей.
Проводиться профілактична робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Проводяться заходи спрямовані на захист прав дітей,та профілактику правопорушень серед підлітків, а саме:
У листопаді місяці 2015 року, начальником відділу справах дітей Крупіною Т.С., було організовано профілактичний захід спрямований на запобігання вчинення неповнолітніми та малолітніми вихованцями дитячого будинку "Радість" суспільно небезпечних дій, правопорушень, тютюнопаління та вживання алкоголю, наркотичних речовин, а також пропусків занять у навчальному закладі, залишання постійного місця проживання,запобігання бездоглядності, безпритульності та бродяжництва, у якому прийняли участь працівники МЦСССДМ, відділ освіти, інспектори ВП ГУНП, директори ЗОШ №3, №4, волонтери Мухін С., Гонта А., радник міського голови Біжан М.
Працівниками відділу у справах дітей спільно з МЦСССДМ, ВП ГУНП, КВІ проведено 186 рейдів "Діти вулиці", "Вокзал", "Підліток" спрямованих на профілактику вчинення неповнолітніми та малолітніми мешканцями міста суспільно небезпечних дій, правопорушень, тютюнопаління та вживання алкоголю, наркотичних речовин, а також пропусків занять у навчальному закладі, залишання постійного місця проживання,запобігання бездоглядності, безпритульності та бродяжництва.
Також обстежено 296 сімей та 425 дітей.
У грудні 2015р. на базі ЗОШ №5 проведено свято Святого Миколая для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, де було надано подарунки.
В травні 2016 року на базі Калібрік було організовано та проведено День матері та День сім’ї, День батька, виготовлено банер.
1 червня працівники відділу привітали дітей облікових категорій з Днем захисту дітей, 30 вересня проведено захід присвячений Дню знань, дітям була надана канцелярія, у жовтні місяці проведено профілактичний захід "Я майбутній захисник! І я цим пишаюсь!" серед учнів ЗОШ-міста, які перебувають у групі ризику.
МЦСССДМ було проведено 18 заходів для неповнолітніх, в них прийняли участь діти в кількості 266 осіб, та 10 групових заходів для молоді та батьків в них прийняли участь 138 осіб.
Фахівцями центру проведено лекції на тему «Робота міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», а також на тему «Молодь і насильство в суспільстві».
Проводиться робота спільно з центральною районною лікарнею щодо профілактики та зниження дитячої смертності. У неблагополучних сім’ях м. Каховки дитячої смертності у 2015-2016 році не зареєстровано.
Постійно висвітлюється робота відділу на ЗМІ та Фейсбуці.


Начальник відділу у справах дітей                           О.С. Назарова