UKR
Неділя 25 Березня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.03.2018

Проект інвестиційної програми КВУ "Каховський водоканал"

Детальніше

12.03.2018

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради повідомляє

Детальніше

06.03.2018

15 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

05.03.2018

Інформація про результати проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста

Детальніше

02.03.2018

Шановні власники гаражів, розташованих у дворах багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків у місті Каховці!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні18
Вчора191
На цьому тижні1817
Минулого тижня2482
У цьому місяці6796
Минулого місяця8000
За весь період306635
24.05.16

Звіряти дані персоніфікованого обліку кожен повинен завчасно


Сьогодні на кожну особу, яка сплачує страхові внески створено особисту картку, до якої занесено дані про сплату страхових внесків, страховий стаж, розмір заробітної плати, відомості про спеціальний пільговий стаж роботи. Свого роду це "трудовий паспорт" застрахованої особи і він буде актуальним на той випадок, наприклад, якщо організація в якій працювала особа ліквідована і не збережено архів, або людина працювала на декількох підприємствах одночасно, а запис зроблено в трудовій книжці лише за основним місцем роботи. Відкривши персональну картку - можна отримати всі необхідні дані.
Застрахована особа один раз на рік може поцікавитись про дані своєї облікової картки. Більш того, це необхідно зробити заздалегідь тим громадянам, які невдовзі досягнуть пенсійного віку, ми їх називаємо- кандидатами в пенсіонери, щоб потім своєчасно отримати свою пенсію. Варто звернути на правильність написання даних прізвища, ім"я та по батькові. Та відповідність їх паспорту застрахованої особи. Свого часу (у 2003 та в 2006 роках) Пенсійний фонд інформував усіх працюючих громадян щодо персоніфікованого обліку, надіславши конверти з конфіденційною інформацією. Але всі наймані працівники повинні знати, що до персональної картки потрапляють доходи, які вони отримали по відомостям, а ті що отримані "в конверті" на розмір їх майбутньої пенсії не впливатимуть. Також всім застрахованим особам варто знати, що страховий стаж зарахується при умові, якщо сума сплачених страхових внесків не є меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Для ознайомлення з даними персоніфікованого обліку громадянин повинен мати з собою паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.
Якщо у Вас виникли питання, стосовно пенсійного забезпечення, обгрунтовану відповідь Ви можете одержати у відділі обслуговування громадян кабінет № 5 за адресою: м. Каховка, вул. Соборності (Леніна) , буд.36. Контактні телефони - 4-20-35,4-30-54, телефон громадської приймальні та "гарячої лінії" - 2-13-86, начальника управління - 2-14-94.
Прийом громадян проводиться щоденно.

 

Начальник Каховського об’єднаного
управління ПФУ Херсонської області Н.П.Палига