UKR
Четвер 18 Січня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


09.01.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

22.12.2017

Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

12.12.2017

До відома громадян, які постраждали від чорнобильської катастрофи!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні271
Вчора309
На цьому тижні1210
Минулого тижня1697
У цьому місяці4058
Минулого місяця10152
За весь період288752
24.05.16

Звіряти дані персоніфікованого обліку кожен повинен завчасно


Сьогодні на кожну особу, яка сплачує страхові внески створено особисту картку, до якої занесено дані про сплату страхових внесків, страховий стаж, розмір заробітної плати, відомості про спеціальний пільговий стаж роботи. Свого роду це "трудовий паспорт" застрахованої особи і він буде актуальним на той випадок, наприклад, якщо організація в якій працювала особа ліквідована і не збережено архів, або людина працювала на декількох підприємствах одночасно, а запис зроблено в трудовій книжці лише за основним місцем роботи. Відкривши персональну картку - можна отримати всі необхідні дані.
Застрахована особа один раз на рік може поцікавитись про дані своєї облікової картки. Більш того, це необхідно зробити заздалегідь тим громадянам, які невдовзі досягнуть пенсійного віку, ми їх називаємо- кандидатами в пенсіонери, щоб потім своєчасно отримати свою пенсію. Варто звернути на правильність написання даних прізвища, ім"я та по батькові. Та відповідність їх паспорту застрахованої особи. Свого часу (у 2003 та в 2006 роках) Пенсійний фонд інформував усіх працюючих громадян щодо персоніфікованого обліку, надіславши конверти з конфіденційною інформацією. Але всі наймані працівники повинні знати, що до персональної картки потрапляють доходи, які вони отримали по відомостям, а ті що отримані "в конверті" на розмір їх майбутньої пенсії не впливатимуть. Також всім застрахованим особам варто знати, що страховий стаж зарахується при умові, якщо сума сплачених страхових внесків не є меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Для ознайомлення з даними персоніфікованого обліку громадянин повинен мати з собою паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.
Якщо у Вас виникли питання, стосовно пенсійного забезпечення, обгрунтовану відповідь Ви можете одержати у відділі обслуговування громадян кабінет № 5 за адресою: м. Каховка, вул. Соборності (Леніна) , буд.36. Контактні телефони - 4-20-35,4-30-54, телефон громадської приймальні та "гарячої лінії" - 2-13-86, начальника управління - 2-14-94.
Прийом громадян проводиться щоденно.

 

Начальник Каховського об’єднаного
управління ПФУ Херсонської області Н.П.Палига