UKR
Четвер 18 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.10.2018

Обережно, пташиний грип!

Детальніше

16.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні587
Вчора993
На цьому тижні3145
Минулого тижня6462
У цьому місяці16005
Минулого місяця22206
За весь період447682
24.05.16

Звіряти дані персоніфікованого обліку кожен повинен завчасно


Сьогодні на кожну особу, яка сплачує страхові внески створено особисту картку, до якої занесено дані про сплату страхових внесків, страховий стаж, розмір заробітної плати, відомості про спеціальний пільговий стаж роботи. Свого роду це "трудовий паспорт" застрахованої особи і він буде актуальним на той випадок, наприклад, якщо організація в якій працювала особа ліквідована і не збережено архів, або людина працювала на декількох підприємствах одночасно, а запис зроблено в трудовій книжці лише за основним місцем роботи. Відкривши персональну картку - можна отримати всі необхідні дані.
Застрахована особа один раз на рік може поцікавитись про дані своєї облікової картки. Більш того, це необхідно зробити заздалегідь тим громадянам, які невдовзі досягнуть пенсійного віку, ми їх називаємо- кандидатами в пенсіонери, щоб потім своєчасно отримати свою пенсію. Варто звернути на правильність написання даних прізвища, ім"я та по батькові. Та відповідність їх паспорту застрахованої особи. Свого часу (у 2003 та в 2006 роках) Пенсійний фонд інформував усіх працюючих громадян щодо персоніфікованого обліку, надіславши конверти з конфіденційною інформацією. Але всі наймані працівники повинні знати, що до персональної картки потрапляють доходи, які вони отримали по відомостям, а ті що отримані "в конверті" на розмір їх майбутньої пенсії не впливатимуть. Також всім застрахованим особам варто знати, що страховий стаж зарахується при умові, якщо сума сплачених страхових внесків не є меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Для ознайомлення з даними персоніфікованого обліку громадянин повинен мати з собою паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.
Якщо у Вас виникли питання, стосовно пенсійного забезпечення, обгрунтовану відповідь Ви можете одержати у відділі обслуговування громадян кабінет № 5 за адресою: м. Каховка, вул. Соборності (Леніна) , буд.36. Контактні телефони - 4-20-35,4-30-54, телефон громадської приймальні та "гарячої лінії" - 2-13-86, начальника управління - 2-14-94.
Прийом громадян проводиться щоденно.

 

Начальник Каховського об’єднаного
управління ПФУ Херсонської області Н.П.Палига