До уваги
фермерів та бджолярів громади!
Навігація
Оголошення
14.02.2022
Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):
10.02.2022
24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.
04.02.2022
Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12
Лічильник відвідувачів
Воскобойніков Володимир Іванович
Воскобойніков Володимир Іванович - майор запасу, колишній командир 3-го мотострілецького батальйону 5 гв. мехбригади 2 гвардійського мехкорпусу 2 гвардійської армії.
Народився в сім’ї селянина, рано осиротів. У ФЗУ вивчився на токаря, працював спочатку на Людиновському заводі, потім на заводі в м. Херсон. Служив в армії, пройшов полкову школу (помічник командира кулеметного взводу).
Після армії був направлений до Риги начальником відділу кадрів дистанції колії залізниці. З початком війни - начальник ешелону по евакуації. В тилу працював на Туркестано-Сибірській магістралі токарем в депо. Просив зняти бронь і пішов на фронт, під Сталінград.
Брав безпосередню участь у боях за звільнення Каховки. Тоді В.І.Воскобойніков перебував на посаді командира 3 мотострілецького батальйону 5 гв. мехбригади 2 гвардійського мехкорпусу 2 гвардійської армії в званні гвардії капітан. 2 листопада 1943 року війська 4-го Українського фронту звільнили місто, але ще до середини березня 1944 року Каховка залишалася прифронтовим містом (фронт розтягнувся по Дніпру).
Після звільнення міста В.І.Воскобойнікова було обрано першим комендантом Каховки. Саме він організовував доставку продовольства в місто, сприяв проведенню осінньої сівби.
Разом з військами у березні 1944 брав участь у визволенні Берислава, потім - Миколаєва. Бойові шляхи В.І.Воскобойнікова пролягли крізь міста Румунії та Угорщини. Під Будапештом Володимир Іванович був важко поранений. День Перемоги зустрів у Москві.
У 70-80-х роках - директор готелю «Хвиля» в Ризі.
Нагороди: орден Вітчизняної війни II ступеня, орден Б.Хмельницького, медаль «За відвагу».