UKR
Понеділок 23 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні840
Вчора920
На цьому тижні840
Минулого тижня5687
У цьому місяці18948
Минулого місяця17318
За весь період373884
10.04.15

Вода питна - багатство народу, бережіть її.


Вода питна - багатство народу, бережіть її.

Найкращою   водою для   питних потреб людини   вважається   підземна вода, що залягає в глибоких   шарах землі. Вона містить помірну кількість мінеральних солей і практично чиста.

Підземні води поділяються на верховодку і на ґрунтові, тобто на ті, що залягають у поверхневих шарах ґрунту (на глибині від 1 до 15 м) і легко піддаються забрудненню з поверхні ґрунту, і на артезіанські, глибокі підземні води, що залягають між двома водонепроникними породами.

Артезіанські води майже завжди можуть бути використані для питних потреб без будь-якої попередньої обробки.

Найчастіше для питних потреб використовуються підземні води. Навіть артезіанські води, незважаючи на своє глибоке залягання, можуть забруднюватись через неправильно устатковані свердловини і через вбираючі криниці, до яких скидають стічні води, які проникають потім у ґрунт.

Уберегти артезіанську воду від забруднень не важко. Для цього треба суворо дотримуватись санітарних правил побудови  артезіанських свердловин. Занедбані   свердловини слід виявляти і закидати їх чистим ґрунтом.

Незадовільний санітарно-технічний стан водозабірних кранів позначається на якості води. Тому ділянку біля кранів вимощують, а воду, що витікає з крану,  відводять лотком у найближчий приймальний колодязь зливової каналізації. Слід стежити, щоб матеріал для утеплювання оглядового колодязя був чистий. Категорично забороняється обкладати крани  гноєм.

Часто причиною погіршання води є неправильне обладнання відводів на присадибні ділянки. Ці відводи бувають не дуже герметичні, часом роблять їх поблизу забруднених ділянок садиби (туалети, вигрібні ями, місця утримання тварин). А внаслідок зниження тиску у водопровідній мережі вода в ній може забруднюватися.

Ще одна проблема - зношена іржава система водопостачання, яка в багатьох населених пунктах здатна зробити неякісною навіть найкращу воду. Тож і виходить, що артезіанська вода доходить до споживача з коричневим осадом на дні склянки.

ДЗ «Каховська санітарно-епідеміологічна станція» постійно здійснює  лабораторний контроль якості питної води. Так, за 4 місяця 2012 року лабораторією санітарно-гігієнічного відділу досліджено 45 зразків питної води, із них не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам по сольовому складу 17 зразків, що складає 37,8%,

Бактеріологічною лабораторією за 4 місяця 2012 року досліджено всього 162 зразки води, всі  відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

В 31 населеному пункті району вода питна не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам по органолептичним показникам. Найгірший стан якості води в 15 селах (сс.Подівка, Чорноморівка, Семенівка,  Дудчино, Мар’янівка, Наталівка, Заозерне, Волинське, Сокирки, Сліненко, Діброво, Калинівка, Зеленорубанівка, Скворцовка, Петропавлівка), де загальна жорсткість складає від 20 до 31мгекв3 при нормі 7-10мгекв3.

Артезіанські   води - багатство  держави,  потрібно раціонально їх використовувати  і надійно   захищати   від   забруднення.