UKR
Четвер 18 Січня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


09.01.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

22.12.2017

Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

12.12.2017

До відома громадян, які постраждали від чорнобильської катастрофи!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні269
Вчора309
На цьому тижні1208
Минулого тижня1697
У цьому місяці4056
Минулого місяця10152
За весь період288750
21.11.16

Виправляємо помилки у звітності по Єдиному соціальному внеску (ЄСВ). Як повторно подати звіт по ЄСВ (додаток4) після встановленого законодавством граничного строку подачі?


Питання: Звіт за липень 2016 року був поданий платником не у повному обсязі, а саме подано лише таблицю 1 додатку 4. В дійсності мала бути і таблиця 5 і таблиця 6. Бухгалтер виявив це після  закінчення граничного терміну подання звітності, тобто після 20 серпня 2016 року. Спроби повторно подати звіт після 20 серпня виявилися безрезультативними. Яким чином виправити ситуацію?

Перш за все, платник має розуміти, що звіт в такій ситуації треба подати повторно, саме за липень 2016 року.
Згідно пункту 5.1 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 11 квітня 2016 року № 441 (далі - «Порядок»), у разі виявлення помилки у звіті до закінчення терміну подання цього звіту страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі до органів доходів і зборів за місцем обліку.
  Але,  терміни подання звіту закінчилися  і спроби виявляться марними, оскільки кожного разу в квитанції вказується про те, що в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів.   В даній ситуації платник має звернутися до органу доходів і зборів, якому він подає звіт, з проханням дозволити перездати звіт за липень 2016 року. При умові, якщо контролюючий орган переконається в необхідності такої перездачі, звіт який підлягає заміні, буде анульовано (оскільки відповідно до п.2.8 Порядку звіт, поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався). Це дасть можливість подати звіт по-новому, в повному обсязі.
  Всі інші способи виправити помилки, а саме, відображення даних за липень 2016 року у таблиці 6 додатка 4 у звітах за інші звітні періоди, що нерідко зустрічається у звітності - не вірні, оскільки наслідком таких дій є відсутність підстав зарахувати застрахованим особам період роботи, в даному випадку липень 2016 року, до страхового стажу. Страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Отже, за відсутності в персоніфікованих даних інформації про суми нарахованої заробітної плати та, відповідно, нарахованих внесків за липень 2016 року, вважати такі внески сплаченими немає підстав, що і унеможливлює зарахування цього періоду до страхового стажу.