UKR
П'ятниця 23 Березня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.03.2018

Проект інвестиційної програми КВУ "Каховський водоканал"

Детальніше

12.03.2018

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради повідомляє

Детальніше

06.03.2018

15 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

05.03.2018

Інформація про результати проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста

Детальніше

02.03.2018

Шановні власники гаражів, розташованих у дворах багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків у місті Каховці!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні70
Вчора308
На цьому тижні1416
Минулого тижня2482
У цьому місяці6395
Минулого місяця8000
За весь період306234
21.11.16

Виправляємо помилки у звітності по Єдиному соціальному внеску (ЄСВ). Як повторно подати звіт по ЄСВ (додаток4) після встановленого законодавством граничного строку подачі?


Питання: Звіт за липень 2016 року був поданий платником не у повному обсязі, а саме подано лише таблицю 1 додатку 4. В дійсності мала бути і таблиця 5 і таблиця 6. Бухгалтер виявив це після  закінчення граничного терміну подання звітності, тобто після 20 серпня 2016 року. Спроби повторно подати звіт після 20 серпня виявилися безрезультативними. Яким чином виправити ситуацію?

Перш за все, платник має розуміти, що звіт в такій ситуації треба подати повторно, саме за липень 2016 року.
Згідно пункту 5.1 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 11 квітня 2016 року № 441 (далі - «Порядок»), у разі виявлення помилки у звіті до закінчення терміну подання цього звіту страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі до органів доходів і зборів за місцем обліку.
  Але,  терміни подання звіту закінчилися  і спроби виявляться марними, оскільки кожного разу в квитанції вказується про те, що в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів.   В даній ситуації платник має звернутися до органу доходів і зборів, якому він подає звіт, з проханням дозволити перездати звіт за липень 2016 року. При умові, якщо контролюючий орган переконається в необхідності такої перездачі, звіт який підлягає заміні, буде анульовано (оскільки відповідно до п.2.8 Порядку звіт, поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався). Це дасть можливість подати звіт по-новому, в повному обсязі.
  Всі інші способи виправити помилки, а саме, відображення даних за липень 2016 року у таблиці 6 додатка 4 у звітах за інші звітні періоди, що нерідко зустрічається у звітності - не вірні, оскільки наслідком таких дій є відсутність підстав зарахувати застрахованим особам період роботи, в даному випадку липень 2016 року, до страхового стажу. Страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Отже, за відсутності в персоніфікованих даних інформації про суми нарахованої заробітної плати та, відповідно, нарахованих внесків за липень 2016 року, вважати такі внески сплаченими немає підстав, що і унеможливлює зарахування цього періоду до страхового стажу.