UKR
Неділя 21 Січня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


09.01.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

22.12.2017

Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

12.12.2017

До відома громадян, які постраждали від чорнобильської катастрофи!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні70
Вчора150
На цьому тижні1654
Минулого тижня1697
У цьому місяці4502
Минулого місяця10152
За весь період289196
31.03.17

В Каховці встановлено контроль за підвищенням мінімальної заробітної плати


У січні-лютому 2017 року в Каховському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Херсонської області (далі – управління Фонду) проведено широкий спектр заходів щодо детінізації ринку праці. Як результатат:

середня зарплата зросла на 42,3%, темпи росту фонду оплати праці становлять 46,9%, під час проведення рейдів легалізовано оплату праці 4 найманим працівникам, 3 оформились суб’єктами господарювання, додатково надійшло податків та єдиного внеску 10,9 тисяч гривень.

Підписано тристоронній меморандум про спільну діяльність між головними управліннями Пенсійного фонду України, Держпраці та фіскальною службою в частині контролю за роботодавцями відповідно до Плану заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників.

Виконання поставлених завдань щодо підвищення соціальних стандартів працюючих потребує вдосконалення аналітично - моніторінгової роботи через ефективне використання даних з персоніфікованого обліку.

З цією метою управлінням Фонду проведено дослідження впливу законодавчих змін щодо підвищення мінімальної заробітної плати на складові єдиного внеску.

Щоденно проводиться контроль динаміки надходжень. У січні-лютому поточного року темпи зростання єдиного внеску в порівнянні з січнем-лютим минулого року становили – 127,9%.

Триває активна спільна робота з усіма зацікавленими державними та контролюючими службами за галузевим принципом з платниками, які нараховують зарплатню нижче середнього рівня в різних сферах економічної діяльності. Вивчаються стан фінансово-господарської діяльності, питома вага витрат на оплату праці в собівартості продукції і таким чином прораховується ресурс для збільшення заробітної плати.

Використовується також весь різноплановий спектр інформаційно-комунікаційних засобів для роз’яснення особистої відповідальності найманих працівників за своє соціальне страхування та за формування свого майбутнього пенсійного забезпечення.

Передбачається, що всі заходи нададуть можливість збільшити надходження єдиного внеску в 2017 році на 35%.