UKR
Неділя 24 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


23.10.2021

Шановні мешканці громади!

Детальніше

19.10.2021

21 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться засідання девʼятнадцятої позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

19.10.2021

28 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні417
Вчора2017
На цьому тижні12655
Минулого тижня13029
У цьому місяці44441
Минулого місяця57521
За весь період1611446
29.04.20

УВАГА! В КАХОВЦІ ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ!


За результатами селекторної наради Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася за участю представників міської влади, ДСНС, поліції, медичної сфери, комунальних підприємств Каховки, - враховуючи чисельність населення, в Каховці потужний спалах хвороби, найбільший в Херсонській області.
Відповідно до цього визначені заходи, що будуть вживатися в місті для запобігання поширення інфекції надалі.
За рішенням Обласної комісії в Каховці встановлюється особливий режим:
1. З 8:00 29 квітня обмежується рух приватного транспорту. Залишаються два пункти для в’їзду/виїзду з Каховки - виїзд в напрямку с.Малокаховки (вул. Панкеєвська), виїзд в напрямку Генічеська (вул.Мелітопольська). Будуть встановлені блокпости з чергуванням співробітників поліції, нацгвардії та СЕС. Інші шляхи виїзду з міста - закриті. Усі особи, що мають намір заїхати в місто, будуть проходити термоскринінг.
2. Перелік осіб, які за службовою потребою або інших поважних причин, зможуть заїхати/ виїхати з міста будуть затверджені після рішення міської комісії в найкоротший термін.
3. З 13:00 29 квітня до 06:00 04 травня обмежується пересування/перебування людей в громадських місцях, по місту буде проводиться патрулювання за участю співробітників поліції та Нацгвардії для контролю за дотриманням людьми режиму обмежень.
4. Обмежується рух транспорту з міста Каховка в інші населені пункти району та області.
5. Буде проводитися посилена дезінфекція місць проживання інфікованих осіб, навколишніх територій, та громадських місць в місті.
6. Інфіковані на короновірус та контактні особи будуть перебувати вдома на самоізоляції під постійним наглядом медиків та контролем поліції, в тому числі за допомогою мобільного додатка «Дій вдома».
7. Інфікованим особам буде проведено повторне обстеження в терміни передбачені протоколами лікування COVID-19.
8. Соціальними службами міста буде здійснюватися патронаж осіб, що перебувають на самоізоляції та з груп ризику.
9. Комісіями за участі представників міськвиконкому, поліції та СЕС будуть проводитися перевірки об’єктів торгівлі, аптеки, інші заклади на предмет дотримання умов карантину, та до порушників будуть вживатися відповідні заходи. Просто попереджень не буде.
В ході таких обмежувальних заходів міською владою буде надаватися допомога ГЗМ , захисними засобами для співробітників ДСНС та поліції. Будуть облаштовані блок-пости та забезпечене харчування чергових на блокпостах, патрульних з числа нацгвардійців. За потребою будуть вживатися інші заходи та необхідне фінансування для ДСНС, поліції, медичної галузі.
Усе фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, завчасно передбачених на подолання поширення короновірусної інфекції COVID-19.
Шановні каховчани! Ситуація складна.
Просимо та наполягаємо на суворому дотриманні правил карантину - масочний режим, постійна дезінфекція, соціальна дистанція, уникнення скупчення людей.
Не виходьте з дому без нагальної потреби!
В разі ознак захворювання - телефонуйте сімейному лікарю або у швидку допомогу!
Будьте вдома! Бережіть себе та людей навколо!