UKR
Середа 24 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

05.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

 

Детальніше

04.07.2019

Термінова інформація від окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 185 (Херсонська область м. Каховка).

Детальніше

04.07.2019

Попередження про можливі небезпечні викиди

Детальніше

04.07.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні77
Вчора345
На цьому тижні703
Минулого тижня2160
У цьому місяці7737
Минулого місяця9331
За весь період607569
09.04.15

Свідомий вибір


Захищатися, захищатися і ще раз захищатися. Лише так можна свідомо визначитися, коли стати батьками. Лише так можна зберегти репродуктивне здоров’я, уникаючи хвороб, які передаються статевим шляхом. І лише так не доведеться приймати складне рішення: робити аборт чи ні.

Штучне переривання вагітності - це хірургічна операція, під час якої вміст матки видаляється за допомогою спеціальних інструментів. І хоча сьогодні аборт роблять під дією знеболювальних препаратів, та організм все одно зазнає шоку. Уже з перших днів вагітності зовсім по-іншому починають працювати гормональна система жінки та внутрішні органи, змінюється й склад крові. І раптом відбувається різке штучне втручання у цей природний процес. Особливо це небезпечно для організму молодої дівчини.

Вчені давно довели, що нормальний гормональний гомеостаз та адекватний місцевий імунітет у жінок формується до 22 років. А стародавні греки казали: дівчата, які зберегли незайманість до цього віку, отримують заступництво богині Венери. Та про яке здоров’я може йти мова після аборту, адже нормальне функціонування організму порушується! А наслідки - жахливі й часом непоправні. Дуже часто у майбутньому в жінок, які штучно перервали першу вагітність, трапляються викидні або взагалі настає безпліддя. А психологічний дискомфорт, почуття провини та емоційний стрес залишаються на все життя.

Фахівці не втомлюються наголошувати, що саме контрацепція є одним із найдієвіших способів профілактики абортів. Як це буває в житті: коли молода жінка не сприймає свою вагітність, не налаштована на неї, ще не готова до появи в її житті дитини, вона наважується на таку серйозну операцію. Отож, контрацепція - це метод, який дає можливість молодим жінкам не тільки запобігти небажаній вагітності, а й мати свідомий вибір, свідоме ставлення до того, коли народжувати, в якому віці, в якому статусі.

Ніхто нікого ні до чого не силує, але знати про методи контрацепції все ж необхідно. Вони бувають різними: бар’єрними, гормональними, внутрішньоматковими і навіть природними. Сьогодні виробники контрацептивів можуть запропонувати споживачам безліч варіантів. Однак використання тих чи інших засобів захисту залежить, перш за все, від віку та стану здоров’я, тому лише лікар може порекомендувати справді надійний захист.

Ідеальним засобом контрацепції для молодих людей підліткового віку вважається презерватив. Простий і зручний у застосуванні, його завжди можна покласти в сумочку чи навіть до кишені джинсів і скористатися у потрібний момент. Він захищає не лише від небажаної вагітності, але й від захворювань, що передаються статевим шляхом.

99,9% захисту гарантують гормональні контрацептиви. Ці маленькі таблетки є справжнім подарунком для здорових молодих людей, які мають постійних сексуальних партнерів. Головне, щоб за шаленим ритмом життя не забувати приймати одну таблетку раз на день, - і тоді все буде ОК!

Правда, ставлення до оральних контрацептивів у нашому суспільстві ще досить неоднозначне. Це породжує не лише величезну кількість міфів, але й призводить до неправильного їх застосування. Клінічні дослідження і досвід країн Європи та США довели: оральні контрацептиви є найбільш ефективним методом запобігання небажаної вагітності серед здорової молоді. А сучасним препаратам властиве таке поєднання компонентів, що протизаплідний ефект досягається за мінімального впливу на рівень природних гормонів жінки. Існують суворі вимоги до новітніх гормональних засобів: висока ефективність у мінімальній дозі, нешкідливість для здоров’я, простота у застосуванні, збереження фізіології та психології сексуального життя, цінова доступність.

Сьогодні жінки користуються уже третім поколінням оральних контрацептивів, які неодноразово протестовані. А їх велика кількість дозволяє обрати саме той, який підходить і за станом здоров’я, і за бажанням. Головне - проконсультуватися з лікарем, а не слухати, що рекомендує подруга чи покладатися на рекламу. Наслідки випадково вибору можуть бути зовсім непередбачуваними, тому не варто ризикувати.

А сухі цифри свідчать, що майже кожна десята жінка сьогодні надає перевагу саме протизаплідними таблеткам.

Слово "НІ" - коротке та рішуче - це завжди єдиний метод контрацепції, який гарантує стовідсоткову надійність. Сказавши "НІ" ранньому статевому дошлюбному життю, одночасно вирішується проблема небажаної вагітності, захворювань, що передаються статевим шляхом, фізичних та душевних страждань. Але обговорити "плюси" утримання від сексу, як і інші питання інтимного життя, краще до початку статевого дозрівання. Контрацепція - це не тільки захист від небажаної вагітності. Це збереження здоров’я і шлях до народження бажаної дитини у найкращий для вас час.