UKR
Неділя 24 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


23.10.2021

Шановні мешканці громади!

Детальніше

19.10.2021

21 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться засідання девʼятнадцятої позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

19.10.2021

28 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні365
Вчора2017
На цьому тижні12603
Минулого тижня13029
У цьому місяці44389
Минулого місяця57521
За весь період1611394
18.11.20

Студентська історія від Зеленянської Заряни


Уявіть, ви ще навчаєтесь у 11 класі. Щодня по 7 уроків у школі, потім репетитори та самопідготовка до екзаменів. Всі знайомі цікавляться, чи вирішила, куди поступати та яку професію обрала, але все це здається так нескоро... Час невгамовно біжить і ось ти вже у чарівній сукні на випускному, всі іспити складено, атестат з гарними оцінками отримано і, лише зустрічаючи світанок у компаніі однокласників, розумієш, що наступає інший етап твого життя.
Допоки шукаєш професію, яка щонайбільше допоможе розвивати власні сильні сторони, буде цікавою та гідною вивчення протягом п’яти років, преживаєш неабиякий стрес. Зібравши всі сили й валізи з документами та речами, вирушаєш у велике місто. В університеті бачиш таких же підлітків, які досі не усвідомлюють, що попереду на них чекають лекції, великі авдиторії, самостійне життя без батьків у гуртожитку, недоспані ночі через підготовку до семінарів та практичних робіт.
Історії старших друзів - студентів, батьків та знайомих про цікаве та незамінне нічим студентське життя, про вечірні вогні великого міста, нових друзів із уніврситету тримали мене у приємному передчутті та очікуванні. Проте не все склалося так, як гадалося, оскільки пандемія короновірусу внесла свої корективи у життя кожного. Замість посвяти у студенти , ми з одногрупниками зустрілись он-лайн у Zoom-і та познайомились одне з одним, на лекціях сидимо не у великих авдиторіях, а вдома у своїх кімнатах, на перерві немає змоги випити кави у компанії нових друзів в університетському кафе та на повну відчути смак студентського життя.
Я сподіваюсь, що зовсім скоро підлаштоване під карантин життя людей зміниться на звичне та вже наступного року, якщо цей конкурс стане чудовою традицією, я зможу поділитись з вами багатьма шаленими історіями про моє неймовірно цікаве студентське життя.