UKR
П'ятниця 12 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні137
Вчора622
На цьому тижні2763
Минулого тижня4646
У цьому місяці7409
Минулого місяця23648
За весь період1921762
18.11.20

Студентська історія від Зеленянської Заряни


Уявіть, ви ще навчаєтесь у 11 класі. Щодня по 7 уроків у школі, потім репетитори та самопідготовка до екзаменів. Всі знайомі цікавляться, чи вирішила, куди поступати та яку професію обрала, але все це здається так нескоро... Час невгамовно біжить і ось ти вже у чарівній сукні на випускному, всі іспити складено, атестат з гарними оцінками отримано і, лише зустрічаючи світанок у компаніі однокласників, розумієш, що наступає інший етап твого життя.
Допоки шукаєш професію, яка щонайбільше допоможе розвивати власні сильні сторони, буде цікавою та гідною вивчення протягом п’яти років, преживаєш неабиякий стрес. Зібравши всі сили й валізи з документами та речами, вирушаєш у велике місто. В університеті бачиш таких же підлітків, які досі не усвідомлюють, що попереду на них чекають лекції, великі авдиторії, самостійне життя без батьків у гуртожитку, недоспані ночі через підготовку до семінарів та практичних робіт.
Історії старших друзів - студентів, батьків та знайомих про цікаве та незамінне нічим студентське життя, про вечірні вогні великого міста, нових друзів із уніврситету тримали мене у приємному передчутті та очікуванні. Проте не все склалося так, як гадалося, оскільки пандемія короновірусу внесла свої корективи у життя кожного. Замість посвяти у студенти , ми з одногрупниками зустрілись он-лайн у Zoom-і та познайомились одне з одним, на лекціях сидимо не у великих авдиторіях, а вдома у своїх кімнатах, на перерві немає змоги випити кави у компанії нових друзів в університетському кафе та на повну відчути смак студентського життя.
Я сподіваюсь, що зовсім скоро підлаштоване під карантин життя людей зміниться на звичне та вже наступного року, якщо цей конкурс стане чудовою традицією, я зможу поділитись з вами багатьма шаленими історіями про моє неймовірно цікаве студентське життя.