UKR
Неділя 25 Жовтня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2020

Оголошення про приватизацію об’єкта малої приватизації Інформація про об’єкт приватизації: Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.

Детальніше

19.10.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності Рішенням конкурсної комісії від 16.10.2020 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше

13.10.2020

14 жовтня 2020 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, в місті плануються наступні заходи:

Детальніше

09.10.2020

Оголошення
про проведення аукціону на Продовження договору оренди: частини даху будівлі Каховської школи мистецтв за адресою: Херсонська обл.,м.Каховка, вул.Панкеєвська, 6, загальною площею 114,0 кв. м
Інформація про договір оренди, що продовжується:

Детальніше

05.10.2020

Оголошення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні605
Вчора1187
На цьому тижні9725
Минулого тижня10596
У цьому місяці37180
Минулого місяця29379
За весь період966345
26.02.20

«Соціальне таксі» в Каховці: коли стартує проєкт та хто зможе користуватися послугами таксі?


За ініціативою міського голови Андрія Дяченка працівники міськвиконкому провели сьогодні зустріч із керівниками проєкту «Соціальне таксі» - Юрієм Маринчаком, виконавчим директором благодійного фонду «Мій Дім», та Валерієм Безверхим, директором соціального таксі «Спроможна громада «Рідна Земля».

Пан Юрій повідомив, що головним завданням даного проєкту є забезпечення соціальними послугами з транспортного перевезення осіб з інвалідністю, які не мають змоги вирішити свої соціальні, освітні, реабілітаційні та медичні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом та користуватися громадським транспортом за станом здоров´я.

Валерій Безверхий детально ознайомив присутніх із вже реалізованим проєктом «Соціальне таксі» у м.Херсон:

- Херсонське «Соціальне таксі» розпочало свою роботу з жовтня 2017 року.

- Послуги надаються людям з обмеженими можливостями, які втратили рухову активність, внаслідок чого переміщаються за допомогою милиць, палиць, інвалідних візків.

- Кожна така особа має право на декілька безкоштовних поїздок на місяць.

- Автомобіль для первезення  облаштовано спеціальним гідравлічним підйомником, що дозволяє пасажиру на візку потрапити до автомобіля без всіляких труднощів.

У Каховці проєкт «Соціальне таксі» стартує навесні 2020 року. Перші кілька місяців послуги надаватимуться в тестовому режимі й каховчани протягом зазначеного періоду зможуть користуватися таксі безкоштовно.

Для чого потрібен тестовий режим? Щоб ретельно проаналізувати інформацію, пов´язану з наданням даної соціальної послуги, і, як результат, ефективно організувати роботу та фінансування «Соціального таксі» в м.Каховка.

Хто зможе користуватися послугами таксі?

- Особи з інвалідністю І та ІІ груп з ураженням опорно-рухового апарату.

- Діти з інвалідністю внаслідок захворювань нервової системи та хребта.

- Особи з інвалідністю внаслідок війни І та ІІ груп.

- Особи з інвалідністю по зору І групи.

Наразі міська влада займається різними організаційними питаннями для того, щоб реалізація цього надзвичайно важливого соціального проєкту стала можливою.

Деталі щодо проєкту «Соціальне таксі» - трохи згодом. Слідкуйте за новинами!