UKR
Понеділок 26 Вересня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні390
Вчора1196
На цьому тижні390
Минулого тижня8640
У цьому місяці20516
Минулого місяця21199
За весь період1956068
18.11.20

Шкелда Валерія, студентка КЗ «Бериславський медичний фаховий коледж»


Я студентка, Боже, йде вже другий рік, як я навчаюся у медичному коледжі, і досі не можу звикнути себе так називати.
Студентство - це, мабуть самий кращий час для людини, ти тільки вилетів з родинного гнізда, і ось ти майже доросла людина, яка несе за себе і свої вчинки відповідальність. Але, це той час, коли ми повністю можемо віддатися нашим почуттям, відчути на собі безліч переживань, зробити свої перші серйозні помилки, адже без них, зрозуміло, ніяк, адже тільки оступаючись, ми можемо дійсно чогось навчитися. Це ті уроки, піднесені життям, залишаться, найімовірніше, в нашій пам’яті назавжди, і які ми вже ніколи не повторимо.
Так, як, я студентка 2 курсу, то цікавих історій вже було не мало. Не дивлячись на те що мі студенти нелегкої професії, як фельдшери, ми все одно любимо повеселитися. Ось наприклад історія з першого курсу: у нашої одногрупниці був день народження, і ми її привітавши, вирішили піти з останньої пари щоб усією групою піти в парк, це було дурне рішення, звичайно зрозуміли ми вже про це потім, і ось уявіть, приходе викладач на пару, а кабінет пустий, на наступний день ми звісно отримали від куратора, і всією групою отримали покарання, і прибирали потім свою аудиторію (звісно після нашого прибирання, там потрібно ще декілька разів прибратися), але завдяки цієї історії, ми зрозуміли, що ми велика родина, де кожен стане один за одного.
Була ще одна історія, на першому курсі ми вивчали анатомію людини, і в аудиторії був скелет Гоша, як його називали всі студенти. І ось нам поставили пару яка якраз випала на Хеллоуїн, і ми вирішили пожартувати над кимось, і прибрали скелета у шафу, яка стоїть в аудиторії, туди зазвичай клали свої речі студенти, і сидимо чекаємо хто перший полізе у ту шафу, починається пара, заходе викладач і йде до цієї шафи, ми намагалися сказати їй щоб вона не відкривала цю шафу, вона її відкриває і на неї падає цей скелет, в аудиторії запанувала тиша, і поки ми всі чекали її реакції і готувалися до найгіршого, вона почала сміятися, вся група видихнула, і засміялась разом з нею, потім вона розповіла що майже кожен рік з нею таке трапляється, і змінюються тільки шафи, в які ховають скелета, і навіть вона так робила, коли вчилась в інституті.
Таких історій було безліч, і саме з них ми розуміємо, що наші викладачі дуже чуйні, і в них також є почуття гумору, вони не проти інколи посміятися разом із нами, вони можуть розповісти смішні історії, які відбувалися з ними під час їхнього навчання, та за часи їх викладання.
Всі розуміють що студентство, це той час, в який потрібно веселитися, закохуватися, находити друзів, адже по світовій статистиці саме в цей час людина знаходить собі друзів на все життя, але також в цей час не треба втрачати голову, і наполегливо вчитися щоб отримати професію про яку ти мріяв.