UKR
Вівторок 21 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

27.08.2021

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівників громадських організацій щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

27.08.2021

До уваги мешканців Каховської громади щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні379
Вчора2507
На цьому тижні2886
Минулого тижня14339
У цьому місяці39192
Минулого місяця58760
За весь період1548676
30.06.21

Щодо сплати податку на нерухомість у 2021 році


До 1 липня поточного року мешканці Херсонщини отримають податкові повідомлення - рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - податок на нерухоме майно), за 2020 рік.
Сума податку залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, де знаходиться житлова або комерційна нерухомість і від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який здійснюється нарахування податку. При цьому ставки не мають перевищувати 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, яка встановлена на 1 січня звітного року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. Отже, максимальний розмір ставки не повинен перевищувати 70,85 грн за квадратний метр (4723 грн (розмір мінімальної зарплати на 01.01.2020) х 1,5%).
Інформацію щодо ставок податку на нерухоме майно розміщено на субсайті територіальних органів ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі: «Головна/Рішення місцевих рад/Податок на майно» за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/podatok-na-mayno/.
Крім того, громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів нерухомості, що перебувають у їх власності; розміру загальної площі нерухомості; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими громадянином на підставі оригіналів документів контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає новий документ про сплату.
Сплатити податок громадяни зобов’язані протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення (п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України). Цей документ надсилається за місцем реєстрації громадянина, зазначеним у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
Упродовж місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган за місцем взяття на облік шляхом подання заяви за формою № 5 ДР. За відсутності оновлених відомостей - документ про сплату надсилається на адресу, дані про яку містяться в податковій службі. Через це громадянин втрачає можливість ознайомитися з сумою нарахованого податку, виникає податковий борг та штрафні санкції. Тож звертаємо увагу на те, що дані Держреєстру повинні бути в актуальному стані.
Шановні платники Херсонщини! Заможність місцевих громад напряму залежить від свідомої та відповідальної сплати належних податків кожним її мешканцем. Разом дбаємо про розвиток місцевих громад - вчасно сплачуємо податки!
Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».