UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні25
Вчора1354
На цьому тижні1379
Минулого тижня7830
У цьому місяці21701
Минулого місяця41908
За весь період1752289
30.06.21

Щодо сплати податку на нерухомість у 2021 році


До 1 липня поточного року мешканці Херсонщини отримають податкові повідомлення - рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - податок на нерухоме майно), за 2020 рік.
Сума податку залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, де знаходиться житлова або комерційна нерухомість і від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який здійснюється нарахування податку. При цьому ставки не мають перевищувати 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, яка встановлена на 1 січня звітного року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. Отже, максимальний розмір ставки не повинен перевищувати 70,85 грн за квадратний метр (4723 грн (розмір мінімальної зарплати на 01.01.2020) х 1,5%).
Інформацію щодо ставок податку на нерухоме майно розміщено на субсайті територіальних органів ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі: «Головна/Рішення місцевих рад/Податок на майно» за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/podatok-na-mayno/.
Крім того, громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів нерухомості, що перебувають у їх власності; розміру загальної площі нерухомості; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими громадянином на підставі оригіналів документів контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає новий документ про сплату.
Сплатити податок громадяни зобов’язані протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення (п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України). Цей документ надсилається за місцем реєстрації громадянина, зазначеним у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
Упродовж місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган за місцем взяття на облік шляхом подання заяви за формою № 5 ДР. За відсутності оновлених відомостей - документ про сплату надсилається на адресу, дані про яку містяться в податковій службі. Через це громадянин втрачає можливість ознайомитися з сумою нарахованого податку, виникає податковий борг та штрафні санкції. Тож звертаємо увагу на те, що дані Держреєстру повинні бути в актуальному стані.
Шановні платники Херсонщини! Заможність місцевих громад напряму залежить від свідомої та відповідальної сплати належних податків кожним її мешканцем. Разом дбаємо про розвиток місцевих громад - вчасно сплачуємо податки!
Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».