UKR
Понеділок 20 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні83
Вчора151
На цьому тижні83
Минулого тижня1847
У цьому місяці4792
Минулого місяця6950
За весь період271829
10.02.17

Щодо попереднього розрахунку розміру пенсії


Який порядок обчислення розміру пенсії за віком? Де можна провести попередній розрахунок розміру своєї пенсії?

Статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон 1058), передбачено, що особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення певного віку визначеного цією статтею та за наявності не менше 15 років страхового стажу.
Розмір пенсії визначається відповідно до статей 27 і 28 Закону 1058. При його визначенні враховується страховий стаж, обчислений відповідно до статей 24 і 25 Закону та заробітна плата (дохід), обчислена відповідно до статей 40 і 41 Закону.
Розмір пенсії за віком визначається за формулою:
П = Зп x Кс, де: П - розмір пенсії, у гривнях;  Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 Закону 1058, з якої обчислюється пенсія, у гривнях; Кс - коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 цього Закону.
Згідно статті 40 Закону 1058 для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Призначення пенсії здійснюється територіальними управліннями Пенсійного фонду України. Для проведення попереднього розрахунку розміру пенсії Ви можете звернутись до зазначеного управління за Вашим вибором.
Розмір своєї пенсії також можливо обрахувати самостійно за допомогою  програми "Пенсійний калькулятор", яка призначена для визначення розміру пенсії за віком на загальних умовах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону 1058 та міститься на сайті Пенсійного фонду України за адресою www.pfu.gov.ua.
Шлях до цієї програми: www.pfu.gov.ua → каталог послуг → програмне забезпечення → пенсійний калькулятор.
Для обчислення розміру пенсії необхідні:
- дані про стаж, який по 31.12.2003 року обчислюється за записами трудової книжки та документами, виданими за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами (довідками, виписками із наказів, особовими рахунками і відомостями на видачу заробітної плати, посвідченнями, характеристиками, письмовими трудовими договорами і угодами з відмітками про їх виконання та іншими документами, які містять відомості про періоди роботи). Після 01.01.2004 страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку;
- відомості про заробітну плату, які за період з 01.07.2000 надаються відділом персоніфікованого обліку управління Пенсійного фонду України.  Довідка про заробітну плату (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року, видана підприємством, установою, організацією, а в разі їх ліквідації правонаступниками або архівними установами.